"ВИТЕЗОВИ" СИЛОВИТИ ОД СТАРТА: Сан Марино - Малта

Н.П.

05. 06. 2022. у 12:01

ИЗАБРАНИЦИ Девиса Мангие гостују екипи Франка Вареле у утакмици 2. кола Лиге Д.

ВИТЕЗОВИ СИЛОВИТИ ОД СТАРТА: Сан Марино - Малта

Домаћин је у прошлом колу поражен на гостовању Естонији са 2:0. Меч је решен још у првом полувремену головима Роберта Кирса у 24, и Јонаса Тама у 32. минуту сусрета.

Малта је минуле сезоне у Лиги нација завршила на 2. месту групе "Д" са девет освојених бодова, три мање од Фарских Острва који су изборили пласман у виши ранг.

"Витезови" су победили фудбалере Франка Вареле у последњем међусобном дуелу резултатом 2:3. Сматрамо да су квалитетнија екипа и саветујемо да двојку појачате са минимум два гола на утакмици.

НАШ ПРЕДЛОГ: 2&2+ (квота 1,55)

КАКАВ ПРЕОКРЕТ! Ево ко ће бити селектор кошаркаша Србије!

Светислав Пешић, досадашњи селектор мушке кошаркашке репрезентације Србије, истакао је да је завршио са тим послом, те да је време да, уз новог председника Кошаркашког савеза Србије (а Предрага Даниловића на тој функцији мења Небојша Човић) дође и нови стратег "орлова". Међутим...

17. 10. 2024. у 15:55