СИНГЛ ЗА ГОЛОВЕ ИЗ КАЗАХСТАНА: Србин је најбољи стрелац Тобола, који нема шта да изгуби пред својим навијачима

О. М.

18. 07. 2024. у 08:00

ТОБОЛ и Ружомберок састају се у четвртак у реваншу првог кола квалификација за Лигу Европе. Утакмица се игра на "Централном стадиону" са почетком у 17 часова.

Фудбалери Тоболе одиграли су катастрофално у првом мечу. Изгубили су као гости са 5:2 у првом мечу прошле недеље у Словачкој, тако да су веома близу елиминације већ на почетку квалификација.

Иако су већ у деветом минуту повели са 1:0, до краја првог полувремена примили су три гола. После првих 45 минута имали су још увек активан резултат 2:3, али ниво концентрације им је значајно опао у завршној фази меча и примили су још два гола у последњих 15 минута.

Стрелци за Тобол на овом мечу били су Давид Хенен и Игор Ивановић. Српски фудбалер је најбољи стрелац Тобола у шампионату Казахстана са четири постигнута гола.

Показали су карактер фудбалери Ружомберока јер нису губили главу након што су гости повели са 1:0.

Тренер Сметана посебно може да се похвали чињеницом да су чак четири играча постигла бар један гол у првој званичној утакмици у новој сезони.

Тобол нема шта да изгуби пред својим навијачима, тако да се може очекивати тотална офанзива, а то значи и нове прилике за Ружомберок. То опет значи да ће бити голова у Казахстану.

НАШ ТИП: 3+ (квота 1,67)

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS