МЕДВЕДЕВ СВЕ БОЉИ НА ШЉАЦИ: Пети носилац је почео да игра нешто агресивније!

М.М.

03. 06. 2024. у 07:22

ДАНИЛ Медведев и Алекс де Минор ће одмерити снаге у четвртом колу Ролан Гароса.

Московљанин је у досадашњем делу турнира приказао добар тенис, из жреба је елиминисао Доминика Кепфера, Миомира Кецмановића и Томаша Махача.

Са Чехом је у прошлом колу водио велику борбу, меч је трајао три и по сата, а коначан резултат гласио је 3:1 (7:6, 7:5, 1:6, 6:4).

Рус је био доминантнији играч у прва два сета, а затим је Махач проналазио сјајна решења и успео да уведе меч у четврти сет. Пети носилац је остао смирен и фокусиран те је успео да приведе битку крају.

Медведев је почео да игра нешто агресивније и то за сада доноси резултате, међутим, питање је да ли ће бити у стању да ради исто то против јачих ривала.

Његов данашњи противник је у досадашњем делу турнира изгубио само један сет, елиминисао је Алекса Микелсена, Хаумеа Мунара и Јан-Ленарда Штруфа.

Очекује нас интересантан сусрет, а наша процена је да ће искуснији играч славити.

НАШ ТИП: Медведев - Де Минор 1 (квота 1,50)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

ЈЕДНА ОД ТЕМА ДАНА У РУСИЈИ: Руски медији о утакмици у Лесковцу и председнику Вучићу (ФОТО)

Oве суботе, 12. октобра 2024, у Лесковцу је фудбалска репрезентација Србије победила Швајцарску у Лиги нација, на одушевљење и свих окупљених на тамошњем стадиону "Дубочица", али и широм света где се навијало за Србе.

14. 10. 2024. у 14:00