РУД "ПОЛОЖИО" ДВА ТЕШКА ИСПИТА: Американац је све бољи на шљаци!

03. 06. 2024. у 09:55

КАСПЕР Руд и Тејлор Фриц ће се састати у 1/8 финала Ролан Гароса.

РУД ПОЛОЖИО ДВА ТЕШКА ИСПИТА: Американац је све бољи на шљаци!

Норвежанин је у првом колу остварио рутински тријумф, али је касније имао доста потешкоћа.

У другој рунди је савладао Алехандра Давидовича Фокину након пет одиграних сетова, да би у 1/16 финала елиминисао Томаса Ечеверија резултатом 3:1 (6:4, 1:6, 6:2, 6:2).

Руд је "положио" два тешка испита и данас ће спреман дочекати ривала који је почео сјајно да се сналази на овој врсти подлоге.

Американац је турнир отворио победом над Федериком Коријом, а затим су на ред дошли Душан Лајовић, одосно Танаси Кокинакис.

Окршај са Аустралијанцем је трајао 3 сата и 50 минута, а Фриц је славио тек у одлучујућем сету.

Победник овог меча ће се у наредном колу састати са бољим из дуела Ђоковић/Фриц.

НАШ ТИП: Руд - Фриц 1 (квота 1,40)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

ЈЕДНА ОД ТЕМА ДАНА У РУСИЈИ: Руски медији о утакмици у Лесковцу и председнику Вучићу (ФОТО)

Oве суботе, 12. октобра 2024, у Лесковцу је фудбалска репрезентација Србије победила Швајцарску у Лиги нација, на одушевљење и свих окупљених на тамошњем стадиону "Дубочица", али и широм света где се навијало за Србе.

14. 10. 2024. у 14:00