@Igor
Ne razumes ti to Igore.
Mnogi “Svabe, Svedjani Kanadjani,Amerikanci “ i drugi vole Srbiju pa i vise od Srba u Srbiji
Ovo ti kazem sa 35 godina iskustva.
Lepo je sto se koleginica vratila, za svaku pohvalu. Ali molim vas prestanite vise sa tim lazima. Tamo si uvek stranac, ako Nemac radi 100% Srbi moraju 200 i tome slicno. Potpuno netacno. Sve zavisi od tvojih kvaliteta, sposobnosti, snalazljivosti... Gde ces vece ponizenje i nepostovanje od toga da u svojoj zemlji ne mozes da dobijes posao ako nemas vezu, partijsku ili rodbinsku, ili duboki dzep. Naravno da ce sada da prime sve, kad gori pod nogama i nemaju dovoljno lekara i sestara. Jeste se zapitali sta ce biti kad prodje korona...
Lekar sa platom u Nemackoj oko 4000e-5000e ne znam sta trazi u Srbiji sa platom oko 800 e
Kajaces se sigurno zbog svoje odluke
Nije lako biti sam u tudjini nostalgija ubija ali materijalno si opusten (ne moze razmazena osoba ostati u tudjini)
Znaju se i postuju Zakoni i oni vaze za sve
НЕГОТИН и даље потреса прича о несвакидашњем инциденту у којем је жена (48) полила свог емотивног партнера (59) средством за чишћење по гениталијама и другим деловима тела, услед чега је мушкарац задобио тешке опекотине.
ДАН жалости обележава се данас у Србији, а што наравно прате и медији који су своје логотипе уподобили са Даном жалости поводом трагедије у Црној Гори.
У ПЕРИОДУ од 1909. до 1912. године, Радомир Путник, Живојин Мишић, Петар Бојовић и Степа Степановић, четворица будућих војвода поново су били заједно, на положајима са којих су могли одлучујуће да утичу на припрему војске и земље за велике догађаје.
ЏЕРУЗАЛЕМ Пост посветио је велику пажњу Моши Пијади, историјској личности чији су лични губици током Холокауста били огромни, будући да је већина његове породице, укључујући браће и сестре, убијена у концентрационим логорима. У тексту се истиче да је Пијаде и данас важан у борби против историјског ревизионизма.
Коментари (8)