ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је вечерас да ће кредит од Уједињених Арапских Емирата у износу од милијарду долара бити на располагању дан пошто се обави ратификација споразума и да ће тиме бити обезбеђена потпуна ликвидност земље.
Ceo svet ista shema, pozajmicama do likvidnosti.
Ne kazem protiv Vucica, nema to veze sa njim, ali sistem je takav da od 1971 kada je referentni dolar izgubio garanciju u zlatu, stamparije samo rade. Vise staru novcanicu ni u jednoj drzavi u svetu ne mozes da nadjes. Znaju da ce ionako piramidalna shema..."ponzi" dolar da padne. Pa stampaj sto vise mozes bez pokrica, svugde isto. Zato im i treba reset vakcina ukrajina globalno zagrevanje i vise neznaju sta (izgovor)
Vestacka kriza da budemo srecni kad nas "spasu" ali sa lancem oko noge jer zaboga nije moglo drugacije vidite i sami koja kriza bila a oni je vestacki izazvali. Narod srecan i tapshe rucicama sa lancem oko noge. Spashene budale!
Sva je sreća što Srbija danas ima pre svega iskrenih i odanih prijatelja zahvaljujući odgovornosti i posvećenosti predsednika Aleksandra Vučić koji svojom iskrenom politikom gradi ta prijateljstva, što nam omogućava brži razvoj i napredak.
Jako bitna stvar su nase finansije u vreme krize.Srbija je sigurna zemlja sto se tice finansija i sada je sve mnogo lakse,jer cemo moci bez problema da omogucimo sva potrebna sredstva za funkcionisanje zemlje.
САД значајно зависе од увоза из Кине, при чему више од трећине укупног увоза долази из Кине, са 198 различитих производа, док Кина увози само 68 артикала из САД, говоре подаци националних статистичких служби.
ДОК многи високообразовани радници у Хрватској раде за плату која не одражава ни труд ни године школовања, све више занатских занимања бележи снажан раст потражње и зараде.
ТАЈ готово аутоматски потез наручивања производа путем мобилног телефона заправо покреће читаво путовање робе: прелазак граница, царинске провере, усклађивање с прописима, па чак и суочавање са геополитичким мерама, попут недавних Трампових царина које су додатно закомпликовале међународну трговину.
ПОСЛОДАВЦИ у Србији су у марту, према подацима Националне службе за запошљавање (НСЗ), тражили 17.472 радника, а убедљиво најтраженији су били програмери за које је оглашено 1.517 слободних радних места.
Коментари (24)