ФАНСТАТИЧНИ ДАКА УТИШАО МОСКВУ: Лестер после преокрета савладао Спартак

20. 10. 2021. у 18:59

ТРЕЋЕ коло Лиге Европе отворено је утакмицом у Моксви, у којој је Лестер победио Спартак са 4:3, уз фантастичну партију Патсона Даке.

Сјајни нападач из Замбије је постигао сва четири поготка за свој тим и тако показао Брендану Роџерсу да озбиљно може да рачуна на њега.

Ипак, прво полувреме припало је домаћину који је после 45 минута игре имао предност од 2:1. Стрелци за московске црвено-беле били су Александар Соболев и Џордан Ларсон.

Гости нису желели да се предају и фантастично су отворили други део сусрета. После свега девет минута успели су да преокрену резултат.

Дака је у 79. минуту повећао предност на 4:2, а Соболев је у 86. минуту смањио предност. Спартак до краја утакмице није успео да избегне пораз.

Лестер је овим тријумом престигао на табели вечерашњег ривала. Енглески клуб је на другој позицији са четири бода, тим из главног града Русије је трећи са једним мање.

БОНУС ВИДЕО: ЂОКОВИЋ ИЗНЕНАДИО ШЕТАЧЕ: Новак у друштву супруге и деце возио бицикл поред београдске Бетон хале

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

ЗВЕЗДИН МЕСИ ДЕБИТУЈЕ ЗА СРБИЈУ: Пикси пружа шансу суперталентованом фудбалеру који би могао бити кључ победе над Швајцарском

"ЗВЕЗДИН МЕСИ" ДЕБИТУЈЕ ЗА СРБИЈУ: Пикси пружа шансу суперталентованом фудбалеру који би могао бити кључ победе над Швајцарском

ФУДБАЛСКА репрезентација Србије ће вечерас тражити своју прву победу у Лиги нација када од 20.45 на "Стадиону Дубочица" у Лесковцу буде угостила традиционално неповољног ривала, Швајцарску.

12. 10. 2024. у 07:20

СИНИША, МОЛИМ БОГА ДА МОЈА ПОРОДИЦА ПОБИЈЕ ТВОЈУ: Миха Хрвата знао одмалена - како су се помирили после две деценије

"СИНИША, МОЛИМ БОГА ДА МОЈА ПОРОДИЦА ПОБИЈЕ ТВОЈУ": Миха Хрвата знао одмалена - како су се помирили после две деценије

СУКОБ Синише Михајловића и Игора Штимца трајао је више од две деценије и био је један од оних који привлаче највише пажње у фудбалским круговима.

13. 10. 2024. у 11:35