ПРОЛЕТЕР СЛАВИО У КРАГУЈЕВЦУ: Лалатовић пао на премијери

12. 02. 2022. у 20:05

ПРВА утакмица на клупи Радничког из Крагујевца и први пораз Ненада Лалатовића.

Пролећна премијера на стадиону "Чика Дача" завршена је победом Пролетера (1:0), па је тако бар после првих 90 минута у редовима Крагујевчана спласнула велика еуфорија изазвана доласком тренера, који је очигледно изнад нивоа тима којим располаже.

Мучили су се домаћи да сломе отпор Новосађана, у добром делу утакмице имали јалову иницијативу, али је голман Никола Перић сјајно отклањао сваку опасност пред својим голом. Гости су са друге стране углавном претили шутевима са дистанце, а у 73. минуту су дочекали прилику да однесу цео плен.

После акције по левој страни уследио је центаршут који је дочекао Огњен Митровић и ударцем левом ногом постигао једини гол на утакмици. Крагујевчани су после првог пролећног пораза остали закуцани за дно суперлигашке табеле.

БОНУС ВИДЕО: Ово је прво од 16 финала