НОВА ПОБЕДА ЦРВЕНО-БЕЛИХ: Звезда тријумфовала после преокрета, Пешић показао колико је важан (ФОТО)

22. 01. 2023. у 16:48

ЦРВЕНА звезда је уписала четврту победу на припремама. Црвено-бели су савладали Динамо из Тбилисија са 3:2 и то после преокрета.

Коначно су навијачи шампиона Србије видели тим са класичним нападачем. Од старта сусрета у саставу се нашао Александар Пешић и показао је колико је важан за игру екипа Милоша Милојевића.

Шеф стручног штаба црвено-белих је поново промешао карте, па су овај меч почели:

Васиљевић - Гобељић, Лековић, Драговић, Родић - Срнић, В. Николић, Кангва, Пруцев - Мијатовић, Пешић.

Боље је Звезда почела сусрет и иницијатива јој се исплатила у 30. минуту када је Пешић умакао одбрани ривала и лако матирао голмана грузијског шампиона.

Ипак, након тога је уследио пад у игри Београђана што је противник знао да искористи. У размаку од минут Улад Умар и Гонкалвеш су тресли мрежу црвено-белих, па је Динамо на тај начин преокренуо резултат.

Друго полувреме донело је много опаснију Звезду. Врло брзо је резултат био поравнат, Пруцев је на додавње Катаи центрирао оштро са десне стране, а нападач клуба са "Маракане" је лако матирао голмана екипа из Тбилисија.

Милојевић је потом од 60. минута на терен послао лидере екипе - Иванића, Букарија, Кангу, Ераковића... и то одмах донело резултат.

Управо је Иванић био тај који је донео преокрет и тријумф црвено-белима. Он је после корнера дошао до лопте и закуцао је у мрежу противника.

До краја утакмице неколико добрих прилика имао је Катаи, но ниједну није реалзивао и није успео да се упише у стрелце.

Звезда наредни меч на припремама игра 25. јануара против Лудогореца. То ће уједно бити и генерална проба пред наставак Суперлиге Србије. Милан Борјан и саиграчи 4. фебруара дочекују Војводину.

БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“