ОВО ЈЕ ХИТ! Погледајте реакције Дуљаја и Бахара током вечитог дербија (ВИДЕО)

21. 12. 2023. у 09:15

ФУДБАЛЕРИ Партизана победили су синоћ на свом терену екипу Црвене звезде са 2:1, у утакмици одложеног деветог кола Суперлиге Србије.

Црно-бели су уписали 15. победу од почетка сезоне и са 47 бодова и као први на табели завршиће јесењи део шампионата. Звезда је друга са бодом мање.

Партизан је у 171. "вечитом" дербију повео головима Бибраса Натха у 41. минуту са пенала и поготком Матеуса Салдање у 66. минуту, а коначан резултат поставио је Шериф Ендиаје у 71. минуту.

А камера која је пратила двојицу тренера током утакмице открила је колико је Игор Дуљај више желео победу од Барака Бахара.

Два минута снимка у којима се преплићу наизменичне реакције двојице тренера говоре апсолутно све. Док је Дуљај "дао срце" за тријумф и претрчао више од неких играча на терену, Бахар је без емоција пратио како његов тим иде ка поразу.

Посебно је занимљива реакција Игора Дуљаја код голова - како првог који је постигао Бибарс Натхо из пенала, тако и другог који је дао Матеуш Салдања.

На крају Бахар је завршио своју мисију на Маракани, а Дуљај иде на одмор пуног срца, али и са великом обавезом да и на пролеће Партизан буде конкурентан Звезди.

Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу

ЗВЕЗДИН МЕСИ ДЕБИТУЈЕ ЗА СРБИЈУ: Пикси пружа шансу суперталентованом фудбалеру који би могао бити кључ победе над Швајцарском

"ЗВЕЗДИН МЕСИ" ДЕБИТУЈЕ ЗА СРБИЈУ: Пикси пружа шансу суперталентованом фудбалеру који би могао бити кључ победе над Швајцарском

ФУДБАЛСКА репрезентација Србије ће вечерас тражити своју прву победу у Лиги нација када од 20.45 на "Стадиону Дубочица" у Лесковцу буде угостила традиционално неповољног ривала, Швајцарску.

12. 10. 2024. у 07:20

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен само зато што се крстио, Новости откривају како је све перфидно упаковано!

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен "само зато што се крстио", "Новости" откривају како је све перфидно упаковано!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је Међународна џудо федерација на врло лукав начин извела кажњавање нашег борца.

19. 09. 2024. у 16:07

ВАРАЛА САМ ДУШКА!: Карлеуша признала - Нисам осећала ништа, чак ни олакшање

"ВАРАЛА САМ ДУШКА!": Карлеуша признала - "Нисам осећала ништа, чак ни олакшање"

ПЕВАЧИЦА Јелена Карлеуша недавно се развела се од фудбалера Душка Тошића, с којим има две ћерке Нику и Атину. Након 17 година потписали су папире за споразумни развод брака, а сада је ЈК све изненадила када је признала у ком моменту је преварила свог већ сада бившег супруга.

11. 10. 2024. у 12:40