КАКАВ ПОВРАТАК НА ПОБЕДНИЧКИ КОЛОСЕК: Арсенал силан, "тобџије" прегазиле Кристал Палас

Часлав Вуковић

20. 01. 2024. у 15:45

АРСЕНАЛ се вратио на победнички колосек, пошто је убедљиво савладао Кристал Палас са 5:0 на "Емирејтсу" у 21. колу Премијер лиге.

КАКАВ ПОВРАТАК НА ПОБЕДНИЧКИ КОЛОСЕК: Арсенал силан, тобџије прегазиле Кристал Палас

"Тобџије" су прекинуле серију од три утакмице без тријумфа у првенству. У том периоду су изубили од Вест Хема (0:2) и Фулама (2:1), а ремизирали са Ливерпулом (1:1).

То као да их је наљутило, па су прегазили Кристал Палас. Домаћин је до предности дошао већ у 11. минуту када је Габријел затресао мрежу ривала након асистенције Деклана Рајса.

До одласка на одмор тим Микела Артете је дуплирао вођсто. Голман гостију Дин Хандерсон постигао је аутогол у 37. минуту.

И друго полувреме је почело одлично по Арсенал. Играо се 59. минут када се Леандро Тросар уписао у стрелце и практично решио питање победника у лондонском дербију.

"Тобџије" су до краја утакмице постигле још два гола и то оба у надокнади и оба пута је мрежу ривала затресао Габријел Мартинели.

Арсенал сада заузима треће место на табели са 43 бода, колико имају Манчестер сити и Астон Вила, с тим што "грађани" имају меч мање. Лидер је Ливерпул са 45. Кристал Палас је на 14. позицији са 21 бодом.

БОНУС ВИДЕО: Ватромет и славље "орлова" - Србија је на ЕУРО након 24 године

НАГЕ СЛИКЕ: Због ових радова је Меланија Трамп подигла глас (ФОТО)

МЕЛАНИЈА Трамп (54), бивша прва дама Америке, осврнула се на своје голишаве фотографије настале током њене манекенске каријере. Лепа Словенка изнела је став о контроверзним сликама у својој објави на друштвеним мрежама, везаној за њене предстојеће мемоаре под називом "Меланија".

19. 09. 2024. у 18:20