ПАРТИЗАН ГОЛЕАДОМ НАСТАВИО ПРИПРЕМЕ: Црно-бели напунили мрежу ривала на Кипру

24. 01. 2024. у 17:08

Фудбалери Партизана декласирали су кипарског друголигаша Аја Напу резултатом 4:0 у другој припремној утакмици на Кипру.

Јутјуб / ФК Партизан

Партизан је од старта меча доминирао, али није у првом полувремену крунисао бољу игру, пре свега због неколико пропуштених одличних шанси и неискоришћеног пенала Самеда Баждара у 43. минуту.

Голман Аја Напе одбранио је ударац нападача Партизана.

У другом полувремену Партизан је почео да користи прилике и лако је стигао до друге победе на Кипру, после декласирања лучанске Младости истим резултатом.

У 49. минуту Бибрас Натхо је начео Кипране, а у 63. је Алдо Калулу дуплирао предност. Победу су убедљивом новим головима учинили Ксандер Северина у 83. и Матеус Салдања у 89. минуту.

Бонус видео: Ново у Земунелу - Партизаново брдо за трчање

У ВАЗДУХУ САМ ОСЕЋАО НАПЕТОСТ И МРЖЊУ: Како је Бред Пит умало добио батине у Хрватској

"У ВАЗДУХУ САМ ОСЕЋАО НАПЕТОСТ И МРЖЊУ": Како је Бред Пит умало добио батине у Хрватској

СЛАВНИ глумац Брад Пит привукао је пажњу Хрвата новим филмом у којему псује на хрватском. Реч је о новој комедији Wолфс у којем глуми с хрватским глумцем Златком Бурићем, који је недавно проглашен најбољим европским глумцем.

06. 10. 2024. у 17:04