"ОЛД ФИРМ" ЈЕ ОВО ДУГО ЧЕКАО: Селтик понизио Ренџерс у градском дербију! (ВИДЕО)

01. 09. 2024. у 15:50

Фудбалери Селтика победили су Ренџерс са убедљивих 3:0 у четвртом колу шкотског Премијершипа.

ОЛД ФИРМ ЈЕ ОВО ДУГО ЧЕКАО: Селтик понизио Ренџерс у градском дербију! (ВИДЕО)

Поново је "Олд фирм" оправдао очекивања свих навијача. Утакмица која по правилу грантује велики број шанси, а и голова опет је обрадовала све љубитеље фудбала, међутим ипак су радоснији били они којима је зелена боја у срцу.

Иако је Ренџерс кренуо офанзивније у првих десет минута, те су имали и једну прилику за гол, Селтик је врло брзо узвратио ударац. Најпре је Кјогу Фурахашиу поништен гол због офсајда у 11. минуту, али је потом седам минута касније Даизен Маеда довео "зелене" у вођство. Јапанац Фурахаши се искупио у 40. минуту када је повисио на 2:0 и тиме донео Селтику лепу залиху пред полувреме.

ПРЕУЗМИ БЕСПЛАТАН БОНУС ЗА КЛАЂЕЊЕ
--> 3000 ДИНАРА БЕЗ ДЕПОЗИТА! <--

Други период утакмице није донео побољшање за Ренџерс. Покушавали су гости да смање заостатак и да се врате у меч, али је све наде угасио Колум Мекгрегор у 75. минуту када је Селтику донео трећи погодак и тиме дефинитивно решио питање победника. До краја сусрета тренер Ренџерса Филип Клемент је покушао изменама да донесе неки преокрет, али је резултат остао непромењен и гости су погнуте главе морали да напусте Селтик парк.

Селтик се сада изјеначио са Абердином на првом месту, док је Ренџерс трећи са пет бодова мање од "зелено-белих".

БОНУС ВИДЕО: А ПОСЛЕ ПЛАСМАНА У ЛИГУ ШАМПИОНА... Ево шта се дешавало у ложи Маракане

МОТА ЈЕ ЗАТЕГАО ОДБРАНУ, А ВЛАХОВИЋ ЋЕ СЕ ПОБРИНУТИ ЗА ГОЛОВЕ: Јувентус има част да отвори Лигу шампиона у новом формату

НЕКАДАШЊИ шампиони Европе Јувентус и ПСВ Анјдховен чине један од два пара који ће овог уторка отворити такмичење у Лиги шампиона. Утакмица у Торину, као и она у Базелу, где играју Јанг бојси и Астон вила, почиње у 18.45.

17. 09. 2024. у 07:45

ЈА САМ ХРИШЋАНСКИ ВИТЕЗ! Новости откривају шта је Немања Мајдов написао надлежнима када је чуо да ће да га суспендују јер се крстио

ЈА САМ ХРИШЋАНСКИ ВИТЕЗ! "Новости" откривају шта је Немања Мајдов написао надлежнима када је чуо да ће да га суспендују јер се крстио

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је писмо, као своју одбрану, послао надлежним спортским властима када су отворили истрагу против њега.

18. 09. 2024. у 16:24