ЧЕЛСИ УБЕДЉИВ: Палмер исписао историју Премијер лиге

28. 09. 2024. у 20:15

Фудбалери Челсија победили су данас на свом терену Брајтон 4:2, у шестом колу Премијер лиге.

Предност Брајтону донео је Георгинио Ратер поготком у седмом минуту, а изједначење Челсију Кол Палмер голом у 21. минуту.

Палмер је донео Челсију вођство у 28. минуту голом из пенала, да би три минута касније исти играч ту предност повећао.

*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--

Други гол за Брајтон постигао је Карлос Балеба у 34. минуту.

Палмер је поставио коначан резултат у 41. минуту, својим четвртим поготком на утакмици.

Кол Палмер је постао први играч у историји Премијер лиге који је постигао четири гола у првом полувремену једне утакмице.

Челси је трећи на табели са 13 бодова, док је Брајтон осми са девет бодова.

Челси ће у наредном колу дочекати Нотингем Форест, а Брајтон ће дочекати Тотенхем.

Ћелси ће пре утакмице са Нотингемом Форестом дочекати Гент, у првом колу Лиге конференција.

Фудбалери Арсенала победили су на свом терену Лестер 4:2.

Предност Арсеналу донео је Габријел Мартинели голом у 20. минуту, а повећао ју је Леандро Тросар поготком у првом минуту надокнаде првог полувремена.

Први гол за Лестер постигао је Џејмс Џастин у 47. минуту, да би исти играч изједначио голом у 63. минуту.

Трећи гол за Арсенал постигао је Леандро Тросар у четвртом минуту надокнаде другог полувремена, а коначан резултат поставио је Кај Хаверц голом у десетом минуту надокнаде.

Арсенал је други на табели са 12 бодова, док је Лестер на 16. месту са три бода.

Арсенал ће у наредном колу дочекати Саутемптон, а Лестер ће дочекати Борнмут.

Арсенал ће пре утакмице са Саутемптоном дочекати Пари Сен Жермен, у другом колу Лиге шампиона.

У осталим утакмицама шестог кола, Брентфорд је на свом терену одиграо нерешено против Вест Хема 1:1, док је Евертон као домаћин победио Кристал Палас 2:1.

Фулам је на гостујућем терену победио Нотингем Форест 1:0.

Српски репрезентативац Никола Миленковић одиграо је целу утакмицу за Нотингем Форест, док је репрезентативац Србије у редовима Фулама Саша Лукић изашао из игре у 83. минуту.

БОНУС ВИДЕО: МАДРИД ЧЕКАО И ДОЧЕКАО: Килијан Ембапе коначно Реалов