МАГИЈА ПУЛИШИЋА НА САН СИРУ: Милано савладао Клуб Бриж уз гол Американца о коме ће се причати (ВИДЕО)

22. 10. 2024. у 20:43

Фудбалери Милана савладали су екипу Клуб Брижа резултатом 3:1 у трећем колу Лиге шампиона.

Бриж је боље ушао у меч и од почетка су покушали да изненаде фаворизоване Миланезе. Ређале су се шансе пред голом Мањана, али Белгијанци нису успевали да дођу до погодтка. Брзо су се домаћи фудбалери консолидовали и почели да прете преко Кристијана Пулишића, који је и донео предност "росо-нерима". Американац је постигао фантастичан погодак и то директно из корнера што је изазвало доушевљење на стадиону у 34. минуту. Да ситуација по госте буде тежа, побринуо се Рафаел Онидека који је у 40. минуту добио црвени картон после грубог старта, те су у наставку меча момци из Брижа морали да играју са десет играча.

Друго полувреме донело је нова узбуђења. Бриж се није дао, те је успео да дође до изједначења у 51. минуту преко Киријана Сабеа након сјајне акције. "Росо-нери" нису оклевали већ су напали противника из свих оружија и награда је стигла. Тихани Реијднерс је успео у 61. минуту да врати вођство на страну домаћих, после центаршута Окафора. Исти момак повисио је на 3:1 и одвео Милан у "мирну луку" у 71. минуту. Искористио је сјајан центаршут Чукавезеа, био је на правом месту и без већих проблема сместио лопту у мрежу. До краја сусрета Милан је могао додатно да повећа вођство, али је гол Камарде поништен због офсајда. Тако су изабраници Паола Фонсеке сачували предност и убележили нова три бода.

ЖЕЛИШ ДА ОДИГРАШ ТИКЕТ БЕСПЛАТНО?
ПРЕУЗМИ ОДМАХ БОНУС БЕЗ УСЛОВА

Страхиња Павловић је одгледао читав меч са клупе, док Лука Јовић није регистрован за Лигу шампиона.

Подсетимо, Црвена звезда играће против Милана 11. децембра, а пре тога црвено-бели ће дочекати ПСВ и Барселоне у Лиги шампиона.

БОНУС ВИДЕО: Самед Баждар за Новости: Пратим Партизан, у Србији смо били увек фаворити у Шпанији је другачије

НЕВИН У ЗАТВОРУ ПРОВЕО 58 ГОДИНА: Шеф полиције му се поклонио и извинио (ВИДЕО)

ШЕФ У ЈАПАНСКОЈ полицији лично се извинио човеку који је провео 58 година у затвору због злочина који није починио. 88-годишњи Ивао Хакамада чекао је погубљење више од 50 година, пре него што је ослобођен у поновљеном суђењу прошлог месеца.

22. 10. 2024. у 09:29