КАКВА УТАКМИЦА У МАДРИДУ: Реал после невероватног преокрета победио Борусију Дортмунд у Лиги шампиона

Часлав Вуковић

22. 10. 2024. у 22:57

НЕВЕРОВАТНУ утакмицу су у 3. колу Лиге шампиона одиграли Реал Мадрид и Борусија Дортмунд на "Сантијаго Бернабеуу". "Краљевићи" су се на крају радовали, пошто су победили после преокрета са 5:2.

"Милионери" су одиграли веома добро прво полувреме и постигли су два гола у размаку од четири минута.

Најпре је у 30. минуту Донијел Мален затресао мрежу Тиба Куртое. Недуго потом у стрелце се уписао и Џејми Гитенс.

ЖЕЛИШ ДА ОДИГРАШ ТИКЕТ БЕСПЛАТНО?
ПРЕУЗМИ ОДМАХ БОНУС БЕЗ УСЛОВА

Ако су се навијачи немачког клуба понадали да би њихови љубимци могли да се врате са три бода из Шпаније, преварили су се.

Реал је одиграо урагански друго полувреме у ком је постигао чак пет голова. У 60. је Антонио Ридигер смањио на 2:1, потом је три минута касније изједначење донео Винисијус Жуниор.

Одолевала је Борусија Дортмунд све до 83. минута кад је преокрет "краљевићима" донео Лукас Васкез.

Наредна два гола постигао је маестреални Бразилац који је тако уписао хет-трик и донео Реалу другу победу у Лиги шампиона.

Првак Шпаније после два кола има шест бодова, док су "милионери" скупили исти број бодова.