ЛЕГИЈА ПРЕЈАКА ЗА ТСЦ: Клуб из Бачке Тополе доживео други пораз у Лиги конференција

Часлав Вуковић

24. 10. 2024. у 22:52

ФУДБАЛЕРИ ТСЦ-а доживели су други пораз у Лиги конференција, пошто је у Бачкој Тополи боља била Легија са 3:0.

Гостима је само 11 минута било довољно да дођу до предности. Бартош Капустка је на асистенцију Лукињаса савладао Вељка Илића.

Резултат се до одласка на одмор није мењао и свакако је био активан за изабранике Јована Дамјановића. Ипак, тек што је почео други део меча уследио је шок за домаће.

ЖЕЛИШ ДА ОДИГРАШ ТИКЕТ БЕСПЛАТНО?
ПРЕУЗМИ ОДМАХ БОНУС БЕЗ УСЛОВА

Играо се 47. минут кад је Лукињас дуплирао предност, а коначан резултат утакмице поставио је Каспер Чодина у 62.

ТСЦ је и даље без бодова у Лиги конференција. Тим из Варшаве има максималних шест.

БОНУС ВИДЕО: Самед Баждар за Новости: Пратим Партизан, у Србији смо били увек фаворити у Шпанији је другачије

РУСИЈА ТО НИЈЕ ОЧЕКИВАЛА! Ово је данас доживела Марија Шарапова

Марија Шарапова, руска тенисерка, никада неће заборавити оно што је на Вимблдону урадила 2004. Тада је имала само 17 година и освојила је своју прву гренд слем титулу. Сада, пуне две деценије касније, доживела је још већи тениски успех.

24. 10. 2024. у 18:05