уживоПРЕНОС, ПАРТИЗАН - ЧУКАРИЧКИ: Ово су чекали црно-бели (ВИДЕО)

26. 10. 2024. у 15:54

Фудбалери Партизана дочекују Чукарички у 13. колу Суперлиге Србије, а пренос уживо можете пратити на порталу "Новости".

ПРЕНОС, ПАРТИЗАН - ЧУКАРИЧКИ: Ово су чекали црно-бели (ВИДЕО)

Друго полувреме: Партизан - Чукарички 2:1

65' - ГОЛ ПАРТИЗАН! Преокрет Партизана. Јурчевић је извео корнер, а најбољи у скоку био је Александар Филиповић и довео је црвено-беле до предности.

56' - Добро је шутирао Туфегџић, али Јовановић је био опрезан и зауставио је ударац фудбалера Чукаричког.

ЖЕЛИШ ДА ОДИГРАШ ТИКЕТ БЕСПЛАТНО?
ПРЕУЗМИ ОДМАХ БОНУС БЕЗ УСЛОВА

54' - ГОЛ ПАРТИЗАН! Наместио је лопту на белу тачку Натхо и био је сигуран. Лопту је послао у једну а голмана у другу страну.

52' - Пенал за Партизан. Станковић је оборио Јовановића у казненом простору ривала, а судија Милан Илић је одмах показао на белу тачку.

49' - Направио је Саво Милошевић две измене на старту другог полувремена. У игру су ушли Ђорђе Јовановић и Гајас Захид, а утакмица је завршена за Немању Николића и Стефана Ковача.

Прво полувреме: Партизан - Чукарички 0:1

45+4' - Завршено је прво полувреме!

45' - Прво полувреме је продужено за четири минута, а умало да буде 2:0. Цветковић је шутирао са неких 15 метара, али статива је била на страни Партизана.

43' - Како се ближи полувреме тако Партизан све више прети, но још увек није било правих шанси и Мирковић није био на великим мукама.

42' - Прва добра шанса за домаће. Зубаиру је добио лопту на десној страни, унео ју је у средину, али његов шут је био изблокиран. У наставку акције из корнера је направљен фаул над голманом.

39' - Добар напад гостију. Миладиновић је "промешао" одбрану црно-белих, но стала је реализација и до промене резултата није дошло.

38' - Извео је корнер Партизан, али "брђани" су добро реаговали и није било никакве опасности по Мирковића.

29' - Извео је Аријага слободан ударац. Ипак, његов шут није био добар и лопта је отишла преко гола гостију.

24' - ВОДИ ЧУКАРИЧКИ! Повео је Чукарички. Натхо је изгубио лопту на средини терена, Туфегџић је то искористио да прође по десној страни, потом упосли Цветковића коме није било тешко да убаци лопту у мрежу ривала.

21' - Доста среће имао је Партизан. Цветковић је успео на пет метара од гола да прими лопту, али није лопту захватио онако како је желео и послао ју је високо преко гола.

15' - Нема правих прилика још увек, но неколико опаснијих напада имали су "брђани". Ипак, резултат је још увек не промењен.

6' - Утакмица је на кратко прекинута док се не рашчисти дим који је настао након бакљаде на јужној трибини. Чукарички је извео први корнер на мечу, али добро су реаговали играчи домаћег тима, па није било никакве опасности по Јовановића.

1' - Почела је утакмица у Хумској! Доласком нове управе, навијачи су се вратили на трибине. Оваква слике није виђена на овом стадиону више од годину дана. Око 20.000 навијача присутно је на трибинама.

Састави тимова:

ПАРТИЗАН (4-2-3-1): Јовановић – Филиповић, Илић, Аријага, Јурчевић – Овусу, Ковач – Зубаиру, Натхо, Калулу – Николић.

ЧУКАРИЧКИ (4-2-3-1): Мирковић – Станковић, Стевановић, Јовановић, Милош Цветковић – Сисоко, Доцић – Туфегџић, Миладиновић, Ивановић – Михајло Цветковић.

Уочи меча:

Партизан је претходних дана био у фокусу јавности, али разлог за то је била промена управе и нова лица која су дошла у Хумску са жељом да врате црно-беле на старе стазе успеха. Меч против великог ривала, Чукаричког, биће први од како је нова управа започела са својим радом. Биће ово велики изазов за Саву Милошевића и његове фудбалере, јер им у госте долази изузетно незгодна екипа, која је у прошлости умела да нанесе тешке поразе "парном ваљку". Последњи међусобни сусрет су добили црно-бели, али су у мечу пре тог "брђани" били успешнији.

Овај дуел има додатни значај ако се узме у обзир чињеница да су навијачи најавили повратак на трибине, као и да влада велика потражња за картама за овај сусрет, те се очекује да после дужег времена трибине стадиона у Хумској буду пуне.

Подсетимо, Партизан је у понедељак одиграо врло узбудљив меч у гостима против Новог Пазара и славио резултатом 4:3, голом Стефана Ковача у последњим минутима сусрета.

Анкета

Који ће бити исход меча Партизан - Чукарички?

БОНУС ВИДЕО: Самед Баждар за Новости: Пратим Партизан, у Србији смо били увек фаворити у Шпанији је другачије

РУСИЈА ТО НИЈЕ ОЧЕКИВАЛА! Ово је данас доживела Марија Шарапова

Марија Шарапова, руска тенисерка, никада неће заборавити оно што је на Вимблдону урадила 2004. Тада је имала само 17 година и освојила је своју прву гренд слем титулу. Сада, пуне две деценије касније, доживела је још већи тениски успех.

24. 10. 2024. у 18:05