уживоПРЕНОС, СПАРТАК - ЗВЕЗДА: Гол за голом у Суботици!

Часлав Вуковић

26. 10. 2024. у 18:02

ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде након убедљивог пораза у Лиги шампиона од Монака (5:1) настављају са обавезама у Суперлиги Србије. Црвено-бели у 13. колу гостују у Суботици екипи Спартака, а меч можете пратити уживо на порталу "Новости".

ПРЕНОС, СПАРТАК - ЗВЕЗДА: Гол за голом у Суботици!

Друго полувреме: Спартак - Црвена звезда 1:3

61' - Добар напад црвено-белих. Ендијаје је повукао лопту у казнени простор, оставио је повратну за Илића чији ударац је завршио мало поред гола.

58' - ГОЛ СПАРТАК! Смањује домаћин предност. Тодороски је шутирао, Илић је одбио на ногу Луки Бијеловићу коме није било тешко да је убаци у празну мрежу.

ЖЕЛИШ ДА ОДИГРАШ ТИКЕТ БЕСПЛАТНО?
ПРЕУЗМИ ОДМАХ БОНУС БЕЗ УСЛОВА

51' - ГОЛ ЗВЕЗДА! Ендијај постиже погодак са беле тачке. То је био осми гол Сенегалца у Суперлиги Србије.

46' - Почело је друго полувреме!

Прво полувреме: Спартак - Црвена звезда 0:2

45' - Крај првог полувремена!

41' - ГОЛ ЗВЕЗДА! Нови гол постигли су гости. Лука Илић је центрирао из слободног ударца, а Родић је главом закуцао лопту у мрежу ривала.

39' - Покушао се искоса са десне стране Сеол, али добро је био постављен Дулић и зауставио је ударац репрезентативца Јужне Кореје.

37' - Нема много узбуђења од кад су гости повели. Нападају црвено-бели и даље, но правих прилика није било.

24' - Велику прилику није искористила Звезда. Лопта је дошла до Ендијајеа на петерцу. Он се није најбоље снашао и до промене резултата није дошло.

18' - ВОДИ ЗВЕЗДА! Центрирао је из корнера Илић, главом је лопту на другу стативу пребацио Крунић, а на правом месту је био Силас који је закуцао лопту у мрежу ривала.

16' - Напада Звезда од почетка утакмице, али правих прилика још увек нема, тако да голмани нису били на искушењима.

9' - Центрирао је Лука Илић из корнера, главом је пробао Милан Родић, но није био прецизан.

3' - Већ два корнера су извели гости, али ниједном није било опасности по Дулића.

2' - Почела је утакмица у Суботици!

Састави тимова:

СПАРТАК (4-5-1): Дулић - Каике, Виторовић, Богићевић, Паласиос - Тодороски, Ћаласан, Коларић, Кваку, Мијић - Бабић

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (4-2-3-1): М. Илић - Сеол, Ђига, Лековић, Родић - Крунић, Канга - Силас, Л. Илић, Милсон - Ендијаје.

Уочи меча:

Изабраници Владана Милојевића су осим пораза платили цену и повредама у Кнежевини. Повреде су зарадили Бруно Дуарте, Питер Олајинка и Далсио Гомеш.

Ипак, шампион наше земље има веома широк састав и свакако је фаворит у дуелу са тимом са севера Србије.

Спартак овај меч не дочекује у доброј форми. Суботичани су у претходне четири утакмице освојили само један бод, било је прошле недеље против ОФК Београда (1:1).

Звезде данашњи ривал итекако лежи. Црвено-бели су у серији од 17 победа, а последи пут нису тријумфовали још 2016. године када је на истом овом месту било 1:1.

Подсетимо, клуб са "Маракане" је први на табели са 31 бодова, док је Спартак на 15. месту са девет.

БОНУС ВИДЕО: НЕСТВАРНО: Ово су навијачи Звезде урадили фудбалерима после дебакла против Монака

РУСИЈА ТО НИЈЕ ОЧЕКИВАЛА! Ово је данас доживела Марија Шарапова

Марија Шарапова, руска тенисерка, никада неће заборавити оно што је на Вимблдону урадила 2004. Тада је имала само 17 година и освојила је своју прву гренд слем титулу. Сада, пуне две деценије касније, доживела је још већи тениски успех.

24. 10. 2024. у 18:05