НАПОЛИ СЕ БАШ НЕ ШАЛИ: Стигло ново појачање, из Холандије

Холандски фудбалер Ноа Ланг нови је члан Наполија, саопштио је данас италијански клуб.

НАПОЛИ СЕ БАШ НЕ ШАЛИ: Стигло ново појачање, из Холандије

Foto: Profimedia

Ланг (26) је у Наполи прешао из ПСВ-а за 25 милиона евра, уз потенцијане бонусе, преноси Газзета делло Спорт.

Холандски фудбалер је прошле сезоне у дресу ПСВ-а забележио 14 голова и 12 асистенција на 44 утакмице у свим такмичењима.

Ланг је за репрезентацију Холандије одиграо 14 утакмица и постигао три гола. Он је током каријере играо и за Ајакс, Твенте и Клуб Бриж.

Наполи, који је актуелни шампион Италије, играће 23. августа против Сасуола у првом колу Серије А.

БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“ 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ЈЕДНА УЛАЗНИЦА, ЈЕДНА ПОРУКА, МИЛИОНИ РАЗЛОГА ЗА ОСМЕХ: У првој сезони Театра хуманости донирано више од 11.000.000 динара