"СВИ ЖЕЛЕ ДА МЕ ОТПУСТЕ, АЛИ БУДУЋНОСТ ЈЕ СВЕТЛА!" Пеп Гвардиола након елиминације Ситија из четвртфинала Лиге шампиона

Тренер Манчестер ситија, Пеп Гвардиола, упркос поразу његовог тима од Реала у четвртфиналу Лиге шампиона рекао је да је будућност његовог тима светла.

СВИ ЖЕЛЕ ДА МЕ ОТПУСТЕ, АЛИ БУДУЋНОСТ ЈЕ СВЕТЛА! Пеп Гвардиола након елиминације Ситија из четвртфинала Лиге шампиона

FOTO: Tanjug/AP

„Сви желе да ме отпусте. Једног дана ћу доћи овде и рећи ‘збогом, момци’. Будућност ће бити светла и следеће сезоне ћемо се вратити“, рекао је Гвардиола.

Сити је на свом терену изгубио од Реал Мадрида са 2:1, у реванш утакмици осмине финала Лиге шампиона, тако да је елиминисан укупним резултатом 5:1.

БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

Светско првенство је подигнуто на виши ниво уз ове бонусе и поклоне