СИТИ СЕ ИГРАО: Манчестер "четворком" гурнуо Вотфорд у борбу за опстанак

ФУДБАЛЕРИ Манчестер ситија победили су данас Вотфорд у гостима са 4:0, у 37. колу Премијер лиге.

СИТИ СЕ ИГРАО: Манчестер четворком гурнуо Вотфорд у борбу за опстанак

Фото: Танјуг/Adrian Dennis/Pool via AP

Двоструки стрелац био је Рахим Стерлинг, док су по гол дали Фил Фоден и Ајмерик Лапорт.

Сити има 78 бодова и други је на табели енглеског првенства, док Вотфорд има 34 и у последњем колу ће играти за опстанак.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ПРИЧА О НАЈСТАРИЈЕМ СРПСКОМ КРСТУ