СЕРИЈА А: Леће поново у борби за опстанак, Ибрахимовић двоструки стрелац, Имобиле наставља да тресе мреже

Бета

29. 07. 2020. у 21:50

Фудбалери Лећеа победили су вечерас на гостујућем терену Удинезе са 2:1, у утакмици претпоследњег 37. кола и освојили важне бодове у борби за опстанак у Серији А.

Удинезе је повео у 36. минуту голом Самира, а четири минута касније изједначио је Марко Манкосу из пенала. Победу Лећеу донео је Ђанлука Лападула поготком у 81. минуту.

Леће сада има девет победа и први је у зони испадања на 18. месту са 35 бодова. Бод више има Ђенова, која је прва изнад црте са 36 бодова, после пораза од Сасуола на гостовању од 0:5. Удинезе је 13. на табели са 42 бода.

Лацио је на свом терену победио Брешу са 2:0 и остао у игри за другим местом на табели. Голове су постигли Хоакин Кореа у 17. и Ћиро Имобиле у 83. минуту.

Имобиле је први стрелац лиге са 35 голова.

Лацио је четврти на табели са 78 бодова и има исти број бодова као трећепласирана Аталанта, али и бод мање од другопласираног Интера. Бреша је већ испала из лиге, претпоследња је на табели са 19 бодова.

Фудбалери Милана победили су као гости Сампдорију са 4:1. Двоструки стрелац био је Златан Ибрахимовић, који је голове постигао у четвртом и 58. минуту, а голове су постигли и Хакан Чалханоглу у 52. и Рафаел Леао у другом минуту надокнаде времена.

"Росо-нери" су после 18. победе шести на табели са 63 бода и имају бод мање и утакмицу више од петопласиране Роме. Сампдорија је претрпела трећи узастопни пораз, укупно 20. у лиги и 15. је на табели са 41 бодом.

Верона је на свом терену победила Спал са 3:0, а касније се играју утакмице Каљари - Јувентус, Фјорентина - Болоња и Торино - Рома.

ВАРАЛА САМ ДУШКА!: Карлеуша признала - Нисам осећала ништа, чак ни олакшање

"ВАРАЛА САМ ДУШКА!": Карлеуша признала - "Нисам осећала ништа, чак ни олакшање"

ПЕВАЧИЦА Јелена Карлеуша недавно се развела се од фудбалера Душка Тошића, с којим има две ћерке Нику и Атину. Након 17 година потписали су папире за споразумни развод брака, а сада је ЈК све изненадила када је признала у ком моменту је преварила свог већ сада бившег супруга.

11. 10. 2024. у 12:40