КАТАЛОНЦИ У ПРОБЛЕМУ: Барселона и Наполи не играју на Камп Ноу?
РЕВАНШ утакмица осмине финала Лиге шампиона између фудбалера Барселоне и Наполија могла би да буде измештена са стадиона Камп Ноу због страха од заразе корона вирусом, пренели су данас шпански медији.
Детаљ са првог меча Наполи - Барселона фото АП
Утакмица би требало да се игра 8. августа на Камп Ноу у Барселони, али је у том региону забележен пораст случајева заразе корона вирусом.
Каталонски радио РАЦ1 пренео је да би због тога утакмица могла да се одигра на неком другом стадиону. Како се наводи, Европска фудбалска унија (Уефа) је контактирала надлежне у Каталонији око здравствене ситуације како би се осигурала безбедност свих учесника.
Стадиони Гимараеша и Порта у Португалу су спремни да преузму организацију те утакмице ако буде потребно, али шпански медији навели су да се очекује да ће утакмица ипак бити одиграна у Барселони.
У првој утакмици у Напуљу, Наполи и Барселона одиграли су нерешено 1:1.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РЕМИ ПО МЕРИ! Јапан и Шведска поделили бодове и отишли у нокаут фазу Светског првенства!
РАДУЈУ се и једни други, 1:1 након 90' на "АТ&Т стадиону", довољно да се обе репрезентације пласирају даље.
26. 06. 2026. у 03:00 >> 03:00
УЗДИСАЛА ЦЕЛА ПЛАНЕТА! Најпознатија хрватска навијачица полугола стигла на Светско првенство! (ФОТО)
Измамила је уздахе свих обожаваоца и припадника мушког пола, навијачица "коцкастих" Ивана Кнол.
24. 06. 2026. у 07:32
Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"
СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.
23. 06. 2026. у 16:05
Коментари (0)