"ОРЛОВИ" БЛЕДИ ПРОТИВ ТУРСКЕ: Зрели су за ремонт
07. 09. 2020. у 22:00
ТАНКО је ово. Немамо игру. Било је много лоше. Не можемо гол да дамо. Ћути, добро је... извукосмо се.
Повезане вести
МИХА ЈЕ НАЈВЕЋИ ПОБЕДНИК: Српски тренер савладао још једног опасног противника и враћа се тренинзима
СРПСКИ тренер Синиша Михајловић је показао да је велики борац.
07. 09. 2020. у 19:11
Најновије из рубрике
МЕКСИКО У ОДАБРАНОМ ДРУШТВУ: "Сомбрероси" ушли у историју Мундијала
ФУДБАЛЕРИ Мексика исписали су историју на Светском првенству у ком су један од три домаћина.
25. 06. 2026. у 11:23
ЕМОТИВНО, ЏЕКО РАСПЛАКАО СВЕ: Видите коме је поклонио дрес после меча са Катаром (ВИДЕО)
ПОГЛЕДАЈТЕ видео који је настао после победе БиХ...
25. 06. 2026. у 11:20
ДЕНВЕР НЕ БРИНЕ ЗА СРБИНА: Јокић је срећан овде, уверени смо да настављамо сарадњу!
НЕ треба говорити колико Никола Јокић значи Денвер нагетсима. У клубу из Колорада верују да је његова будућност везана искључиво за овај тим.
25. 06. 2026. у 10:45
НЕЈМАР НИЈЕ МОГАО ДА ЗАДРЖИ СУЗЕ: Плакао сам у свлачионици, захвалан сам Богу што могу да помогнем Бразилу
ФУДБАЛЕР Бразила Нејмар, који је у мечу против Шкотске одиграо прву утакмицу за "селесао" после 981 дана паузе, рекао је после утакмице да је плакао и да се захваљује Богу што може да помогне Бразилу.
25. 06. 2026. у 10:00
ЛАРКИН НЕЋЕ У ЗВЕЗДУ: Сјајни кошаркаш објаснио зашто је одбио црвено-беле
ШЕЈН Ларкин је одлучио да промени средину после осам година. Он ће напустити Ефес, а познато је где ће наставити каријеру.
25. 06. 2026. у 09:49
Ilija
07.09.2020. 23:04
Pa po koji put cu da ponovim,da je Muslin,na pitanje o Sergeji Milinkovicu Svic,nije pozvan u Reprezentaciju,nije decko dorastao i ne moze on da igra.Normalno Muslin je dobio Otkaz pred sam pocetak Sampionata,i gle Cuda Doticni se jos Ljuti sto nije dorastao za posao koji bi trebao da obavlja.Gde zivimo,ko si ti.
boki
08.09.2020. 03:05
Otkud tskva nemic fudbalera neznsju kuda ce sa loptom cesto vracsju natrag i golmsnu nema zara bornbe trcsnja .Dali bojkotuju igru nema opravdsnja .Igraci iz strsnih klubova nepruzaju nista svaku utskmicu novi tim sramota da neki fyfbsleri nose dres drzavnim grbom
Ril
08.09.2020. 08:16
@boki - Ponovo idi u prvi razred da naucis da pises.
sasa
08.09.2020. 07:16
Ne pamtim na kojoj smo to utakmici odigrali dobro, to je antipropaganda fudbala i sramota kako se igra, nema žara i želje, samo da prođe 90 minuta pa ajd zdravo.
Nenad
08.09.2020. 08:05
Trebamo da igramo 4-4-2 sa Mitrovicem i Jovicem u spicu.. Ja ne znam sta ovi selektori zamisljaju, ali sta god da je, nemaju pameti.. Sredinu terena nemamo, ne bi je imali ni sa 6njih u veznom redu.. Svi igraju u velikim klubovima a kada se sastave ne znaju gde udaraju.. To mi govori sve, ostalo je suvisno