ГРУЈИЋ ДЕБИТОВАО ПОБЕДОМ: Српски фудбалер допринео слављу

28. 10. 2020. у 11:34

У ДРУГОМ колу Групе Ц Лиге шампиона Манчестер Сити је као гост лако дошао до победе у Марсеју 3:0, док је Порто као домаћин био бољи од Олимпијакоса 2:0 у мечу у коме је за португалског шампиона дебитовао Марко Грујић.

Порто је као домаћин савладао Олимпијакос 2:0. Повео је већ у 11. минуту кад је млади нападач Фабио Виеира казнио грешку у одбрани грчког шампиона. Коначан резултат пет минута пре краја поставио је Сержо Оливеира.

За Олимпијакос је од почетка играо Лазар Ранђеловић (замењен у 70. минуту), док је, некадашњи фудбалер Ливерпула, Марко Грујић заиграо за Порто у другом полувремену. То је његов деби за шампиона Португала, док је искусни Пепе прославио јубиларни 100. меч у Лиги шампиона.

Српски репрезентативац ушао је у игру у 70. минуту, а после меча изразио је задовољство због победе и дебија.

– Срећан сам, заслужили смо да победимо. Показали смо карактер, јер нема лаких ривала у Лиги шампиона. Срећан сам и због дебија и то пред нашим навијачима. Било је важно да победимо после пораза у Манчестеру. Мислим да смо играли добро и наставићемо да се у истом ритму спремамо и за следеће утакмице - рекао је Грујић.

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен само зато што се крстио, Новости откривају како је све перфидно упаковано!

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен "само зато што се крстио", "Новости" откривају како је све перфидно упаковано!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је Међународна џудо федерација на врло лукав начин извела кажњавање нашег борца.

19. 09. 2024. у 16:07

УРАГАН БЕСНИ ФЛОРИДОМ, ОНА НЕЋЕ ДА СЕ ЕВАКУИШЕ: Ако сте пратили вести, ја ћу умрети - Керолин решила да остане код куће

УРАГАН БЕСНИ ФЛОРИДОМ, ОНА НЕЋЕ ДА СЕ ЕВАКУИШЕ: "Ако сте пратили вести, ја ћу умрети" - Керолин решила да остане код куће

ИНФЛУЕНЦЕРКА Керолин Келовеј са Флориде одлучила је да игнорише савете власти те је обавестила своје пратиоце да ће остати код куће упркос долазећем урагану Милтон, који би могао да опустошити све на свом путу. Остали становници Флориде у великом су страху и масовно беже од урагана, али Керолин то не жели да учини.

10. 10. 2024. у 09:45