ЗАШТО ЈЕ ЗА ПАРТИЗАН ДОБРО ШТО САДИК ПРОМАШУЈЕ: Црно-бели корак ближе жељеним милионима (ВИДЕО)

29. 10. 2020. у 16:34

После очајног старта Алмерије у новој сезони шпанске Сегунде, деловало је да ће Партизан тешко до додатне зараде (још три до четири милиона евра) од трансфера Умара Садика, имајући у виду да је услов да се његов нови клуб пласира у Примеру.

Али, после три узастопна пораза, Алмерија је почела да побеђује. Синоћ је гостовала екипи Кастељона и тријумфовала резултатом 2:1 у утакмици деветог кола Сегунде.

Умар Садик је и овога пута био у стартној постави Алмерије и учествовао је код оба гола, иако се није прославио у тим ситуацијама.

Гости су повели у финишу првог полувремена, у 43. минуту, када је после центаршута са леве стране, Садик уместо левом, покушао десном ногом, тај покушај је изблокиран, али је на одбијену лопту натрчао капитен Корпас и лопту послао под пречку.

Тек што је почело друго полувреме, Алмерија је дуплирала предност. Била је то брза акција гостију, Корпас је на ивици казненог простора послао лопту са десне стране за Садика, коме је у покушају да шутира лопта прошла кроз ноге, али је све то пратио Фран Виљалба који је иза Садикових леђа дошао до лопте и послао је у мрежу.

Кастиља је у 61. минуту голом Фернандеса смањила на 2:1, али више од тога није могла у овом мечу.

(СРБИЈА ДАНАС)

ЗВЕЗДИН МЕСИ ДЕБИТУЈЕ ЗА СРБИЈУ: Пикси пружа шансу суперталентованом фудбалеру који би могао бити кључ победе над Швајцарском

"ЗВЕЗДИН МЕСИ" ДЕБИТУЈЕ ЗА СРБИЈУ: Пикси пружа шансу суперталентованом фудбалеру који би могао бити кључ победе над Швајцарском

ФУДБАЛСКА репрезентација Србије ће вечерас тражити своју прву победу у Лиги нација када од 20.45 на "Стадиону Дубочица" у Лесковцу буде угостила традиционално неповољног ривала, Швајцарску.

12. 10. 2024. у 07:20

ВАРАЛА САМ ДУШКА!: Карлеуша признала - Нисам осећала ништа, чак ни олакшање

"ВАРАЛА САМ ДУШКА!": Карлеуша признала - "Нисам осећала ништа, чак ни олакшање"

ПЕВАЧИЦА Јелена Карлеуша недавно се развела се од фудбалера Душка Тошића, с којим има две ћерке Нику и Атину. Након 17 година потписали су папире за споразумни развод брака, а сада је ЈК све изненадила када је признала у ком моменту је преварила свог већ сада бившег супруга.

11. 10. 2024. у 12:40