РАПСОДИЈА ЦРВЕНЕ ЗЕЗДЕ: Црвено-бели европском "петардом" почастили Либерец

А. Илић

29. 10. 2020. у 18:15 >> 20:46

МАЛО ко је у редовима Црвене звезде очекивао овакав резултат у европском мечу Црвене звезде. Српски шампион савладал је Слован Либерец са 5:1.

РАПСОДИЈА ЦРВЕНЕ ЗЕЗДЕ: Црвено-бели европском петардом почастили Либерец

Црвена звезда је од првог минута показала да је расположена за игру. Повели су домаћи већ у 6. минуту голом Ел Фарду Бена.

Већ у 22. минуту имала је Звезда 2:0, поново је стрелац био Бен. Да ипак не буде све савршено побринуо се Матушек.

Он је у 41. минуту искористио грешку Секу Санога, шутирао је и донео радост и наду гостима.

Није она дуго трајала, Гајић је већ у 50. минуту поново затресао мрежу за 3:1.

Праву лепоту од гола видели смо у 67. минуту. Промешао је Катаи одбрану, изашао пред голмана и у стилу Дејана Савићевића послао лопту у мрежу.

Коначан резултат поставио је Дијего Фалчинели у 70. минуту дуела након добро изведеног корнера Ел Фарду Бена.

90. МИНУТ - КРАЈ МЕЧА  5:1 (2:1)

87. МИНУТ - Жељко Гаврић је имао одличну прилику искористио је лопту Катаија, изашао пред Нгујена, добра реакција голмана гостију.

79. МИНУТ - Очекивано је звезда оборила ритам.

69. МИНУТ - Звезда се сада поиграва са противником, након центаршута уписао је првенац у Европи и Дијего Фалчинели.

66. МИНУТ - Мајсторија Александра Катаија. Соло продором нашао се сам испред голмана гостију за 4:1.

62. МИНУТ - Фантастичан шут Маре, још боље реагује Борјан који парадом успева да одбрани гол Звезде

59. МИНУТ - Превише простора у шеснаестерцу  домаћина, али није било претње по Борјанов гол.

57. МИНУТ - Нова велика прилика за Црвену звезду, Катаи се размишљао, да шутира или упосли саиграча... Урадио је нешто између. Нема опасности по гол гостију.

48. МИНУТ - Одличну игру вечерас Ел Фарду Бен крунисао је асистенцијом. Чинило се да је закомпликовао, ипак, проналази Гајића за 3:1

ПРВО ПОЛУВРЕМЕ 2:1

44. МИНУТ - Родић је одлично пронашао Бена, који школску лопту шаље до Мирка Иванића, са десетак метара је црногорски репрезентативац шутирао преко гола.

41. МИНУТ - Грешка Санога, није испратио Матушека који је побегао одбрани и без много проблема је савладао Борјана.

38. МИНУТ - Штета што торпедо Катаија са преко 30 метара није завршио у голу. Снажна лопта завршила је далеко од наручја Нгујена, али на стативи гола гостију.

34. МИНУТ - Опао је мало ритам игре, лопта и даље чешће у поседу домаћина...

29. МИНУТ - Лепо су комбиновали гости, Јусуф Хелал остао је заборављен. "Тукао" је главом, али на срећу домаћих играча преко гола.

24. МИНУТ - Иванић је оставио за Катаија, везиста Звезде шутира преко  гола, не стаје Црвена звезда са офанзивом.

22. МИНУТ- НОВА МАЈСТОРИЈА ИВАНИЋА И БЕНА! Одлично су се кретали играчи Звезде, Родић је нашао Иванића, који убацује на петерац за Бена.

16. МИНУТ - Нова прилика за Звезду, шутирао је Иванић, брани Нгујен.

8. МИНУТ - Гајић је одложио за Николића, а голман Либереца брани ударац Николића, а затим и Фалћинелија.

6. МИНУТ - БЕН ПОСТИЖЕ ГОЛ! Убацио је лопту Катаи, одбитак долази до Бена који доноси предност Звезди из прве праве прилике!

1. МИНУТ - УТАКМИЦА ЈЕ ПОЧЕЛА

Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен само зато што се крстио, Новости откривају како је све перфидно упаковано!

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен "само зато што се крстио", "Новости" откривају како је све перфидно упаковано!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је Међународна џудо федерација на врло лукав начин извела кажњавање нашег борца.

19. 09. 2024. у 16:07

УРАГАН БЕСНИ ФЛОРИДОМ, ОНА НЕЋЕ ДА СЕ ЕВАКУИШЕ: Ако сте пратили вести, ја ћу умрети - Керолин решила да остане код куће

УРАГАН БЕСНИ ФЛОРИДОМ, ОНА НЕЋЕ ДА СЕ ЕВАКУИШЕ: "Ако сте пратили вести, ја ћу умрети" - Керолин решила да остане код куће

ИНФЛУЕНЦЕРКА Керолин Келовеј са Флориде одлучила је да игнорише савете власти те је обавестила своје пратиоце да ће остати код куће упркос долазећем урагану Милтон, који би могао да опустошити све на свом путу. Остали становници Флориде у великом су страху и масовно беже од урагана, али Керолин то не жели да учини.

10. 10. 2024. у 09:45