ПЕТАРДА ЛИВЕРПУЛА: Реалу прва победа, Ајакс славио на погон Душана Тадића (ВИДЕО)

03. 11. 2020. у 22:54

Преосталих шест мечева у Лиги шампиона је одиграно. Најузбудљивије било је у Бергаму где је Ливерпул почастио домаћина "петардом" Душан Тадић је Ајакс водио до победе, асистенцијом и голом.

Ајакс је меч решио за 13 минута. Антони је био стрелац у 1. минунту након контре, одлично га је пронашао Душан Тадић.

Да би капитен Србије потом у 13. минуту и сам постигао гол за 2:0. У наставку меча Дрејер је успео да смањи заостатак голом у 18. минуту. Гол и асистенцију Душана Тадића погледајте ОВДЕ

Диого Жота начео је Аталанту у 16. минуту, лепо га је проиграо Трент Александер-Арнолд. Исти играч је на проигравање Гомеза затресао мрежу у 33. минуту.

Два минута након почетка другог полувремена у стрелце се уписао Мохамед Салах, а потом у 49. минуту и Садио Мане. Својим трећим поготком у мечу Диого Жота долази до свог хет-трика.

Манчестер Сити је дочекао Олимпијакос. Гости из Пиреја нису се обрукали. Славио је домаћин са 3:0, стрелац јединог поготка био је Феран Торес у 12. минуту. Габријел Хесус постигао је погодак у 81. минуту. Kансело у 90. минуту поставља 3:0.

Марега је довео Порто у вођство у 4. минуту меча, Серхио Оливера са беле тачке успева да увећа предност.

Пре тога је у 10. минуту са пеналтика непрецизан био Пајет. Лукас Дијаз је поставио коначних 3:0.

Фантастичан Дуел гледали смо на стадиону Алфредо Ди Стефано. Реал је дочекао Интер. Бензема је домаћину донео вођство у 25. минуту.

Серхио Рамос га је увећао у 33. минуту, чиме је Реал крунисао одличну игру у 1. полувремену. Ипак, није се дао Интер. До полувремена је успео Лаутаро Мартинез да смањи заостатак за Реалом.

Иван Перишић је у 68. минуту поравнао резултат, нападао је италијански тим, у неколико наврата су озбиљно претили Перишић и Мартинез.

Ипак, у 80. минуту Родриго успева да поново домаћину врати предност.

Повео је Салзбург против  Бајерна. Стрелац је био Бериша у 4. минуту. Левандовски са беле тачке у 21. минуту доноси гостима изједначење. Да би пред крај полувремена Кристенсен постигао ауто гол.

Окугава успева да изједначи, али то је био последњи налет домаћина.

У последњих десет минута у стрелце су се уписали Боатенг, Сане и Левандовски за коначних 6:2.

УРАГАН БЕСНИ ФЛОРИДОМ, ОНА НЕЋЕ ДА СЕ ЕВАКУИШЕ: Ако сте пратили вести, ја ћу умрети - Керолин решила да остане код куће

УРАГАН БЕСНИ ФЛОРИДОМ, ОНА НЕЋЕ ДА СЕ ЕВАКУИШЕ: "Ако сте пратили вести, ја ћу умрети" - Керолин решила да остане код куће

ИНФЛУЕНЦЕРКА Керолин Келовеј са Флориде одлучила је да игнорише савете власти те је обавестила своје пратиоце да ће остати код куће упркос долазећем урагану Милтон, који би могао да опустошити све на свом путу. Остали становници Флориде у великом су страху и масовно беже од урагана, али Керолин то не жели да учини.

10. 10. 2024. у 09:45