УСПЕШНА ПРОВЕРА ПРЕД ГЕНТ: Звезда савладала Војводину у Новом Саду!

А. Илић

22. 11. 2020. у 17:21 >> 19:30

ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде славили су против Војводине (2:0) у 15. колу Суперлиге Србије.

Генерална проба пред дуел у Белгији против Генца била је више него успешна. Црвена звезда је претила током већег дела меча.

Имали су изабраници Дејана Станковића велики број прилика, те је вођство црвено-белих из Београда могло да буде веће.

Гајић је искористио додавање Мирка Иванића, а дефанзивци Војводине дали су Звездином везисти превише простора, шутирао је Гајић, а Вуклиш није могао ништа да уради како би неутралисао ударац.

Потом је у 74. минуту са пенала Звезда увећала предност са "беле тачке". Претходно је Ђуричин оборио Николића у шеснаестерцу домаћих.

Војводина у наредном колу гостује Радничком у Нишу, док ће након дуела у Белгији Црвена звезда играти са Радом.

ВОЈВОДИНА: Вуклиш – Андрић, Бралић, Ђорђевић, Деветак – Бјековић (Стојковић од 46), Дринчић, Бојић – Човић (Зукић од 76.), Вукадиновић (Гемовић од 80.) – Мркаић (Ђуричин од 65.).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Борјан – Гајић, Панков, Милуновић, Ераковић – Саного, Петровић, Канга (Николић од 73)– Бен (Дегенек од 83) и Иванић (Спиридоновић од 88) – Фалћинели (Вукановић од 83).

КРАЈ МЕЧА

92 МИНУТ. Имала је Звезда три на два, Деветак у последњем тренутку блокира Спиридоновића и спашава гол Војводине.

91. МИНУТ - Лепа шанса за Андрића, не успева да постигне гол.

87. МИНУТ - Шутирао је Вукановић са дистанце, а његов пројектил иде преко гола домаћина.

79. МИНУТ - Дринчић је из прекида покушао, али се о дефанзивце Звезде лопта одбија у корнер.

75. МИНУТ - Бен сигуран са "беле тачке".

74. МИНУТ - Николић пада у шеснаестерцу Војводине, оборио га је Ђуричин. Пенал за Звезду.

72. МИНУТ - Нова прилика из прекида, бране се играчи Звезде. Чини се да су гости добро скаутирали Војводину и сваки пут када је претио Дринчић успешно су се бранили.

70. МИНУТ - Пао је након изграђене акције Човић у шеснаестерцу, играчи Војводине траже пенал, а Новак Симовић показује да се игра настави.

65. МИНУТ - Безопасан покушај Андрића након прекида, шутира крај гола Борјана.

55. МИНУТ - Пас Бена након грешке Дринчића до Фалчинелија. Италијан је шутирао, а Вуклиш одлично реагује.

53. МИНУТ - Пробао је Ел Фарду Бен из тешке позиције, шутирао је искоса, а погодио је само спољни део мреже.

49. МИНУТ - Побегао је Иванић Андрићу, шутирао, али још једном непрецизно.

47. МИНУТ - Лаган темпо игре на почетку другог полувремена. Лопта у ногама домаћих играча, али без крајњег епилога.

КРАЈ ПРВОГ ПОЛУВРЕМЕНА

45. МИНУТ - Опробао је ударац и Бен, није био ништа прецизнији од Италијана.

44. МИНУТ - Шутирао је Фалчинели, али поред гола.

43. МИНУТ - Након рутинске интервенције пожалио се на повреду Борјан, али је наставио меч.

38. МИНУТ - Сада се опробао и Милуновић, шутирао је и он поред гола.

37. МИНУТ - Након грешке одбране домаћег тима Петровић шаље до Иванића који шутира крај гола немоћног Вуклиша.

32. МИНУТ-  Груб старт Страхиње Ераковића, Симовић му показује жути. Прекид са ивице шеснаестера искоса за домаћи тим. Извео је Дринчић. Погодио је Бена у живом зиду.

27. МИНУТ - Након прекида искоса пробао је Дринчић, лак плен за Борјана.

25. МИНУТ - ГОЛ ЗА ЗВЕЗДУ! Вукадиновић је повукао по десној страни, пробао је да убаци у шеснаестерац. Лопта долази до Иванића који вуче контру, Гајић узима лопту, дозвољено му је превише простора, 0:1.

17. МИНУТ - Деветак добија жути картон, а Црвена звезда велику прилику из прекида. Шутирао је Бен - лопта тик изнад пречке иде. Вуклиш је био на лопти.

12. МИНУТ - Нешто слабији ритам у овом тренутку. Игра се већином на средини терена.

5. МИНУТ - Први пут припретила је Звезда, а одбрана домаћина отклања опасност. Андрић шаље лопту у корнер

2. МИНУТ - Из прекида је пробао Дринчић, али је одбрана Звезде добро реаговала.

1. МИНУТ - Одмах је Војводина показала да се неће бранити. Шутирао је Саничанин, пре тога и Човић. Три корнера за домаћи састав за мање од два минута.

Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен само зато што се крстио, Новости откривају како је све перфидно упаковано!

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен "само зато што се крстио", "Новости" откривају како је све перфидно упаковано!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је Међународна џудо федерација на врло лукав начин извела кажњавање нашег борца.

19. 09. 2024. у 16:07