КВАЛИТЕТ НЕ ЗНА ЗА ГОДИНЕ: Златан Ибрахимовић доминирао против Наполија (ВИДЕО)

22. 11. 2020. у 22:40

Фудбалери Наполија на својој кожи су искусили квалитет Златана Ибрахимовића у поразу од Милана (3:1) у оквиру 8. кола Серије А.

Нападао је Милан од самог старта. Хакан Калнахоглу је у 10. минуту имао добру прилику, минут пре тога и Анте Ребић. У оба случаја одбранили су се  домаћи фудбалери.

У 20. минуту Златан Ибрахимовић је донео предност "росонерима". Успео је главом да пошаље лопту у мрежу из тешке позиције.

Поново је Ибрахимовић био бољи од одбране. Послао је Ребић одличну лопту, Швеђанин је успео да избегне офсајд замку и увећа предност Милана.

У наставку је успео Мертенс да смањи заостатак Наполија, из непосредне близине у 63. минуту успео је да савлада Донаруму.

Све наде да ће Наполи изборити повољан резултат угасио је Бакајоко који је у 65. минуту добио други жути картон.

Коначан резултат 3:1 поставио је Јенс Хауге у 97. минуту