КРАЉА ЖУЉА КРУНА: Поражен Реал, Мадриђани три меча не знају за тријумф

28. 11. 2020. у 22:59

ФУДБАЛЕРИ Реал Мадрида поново су разочарали пред својим навијачима, пошто је вечерас као гост славио Алавес резултатом 2:1!

Реал је након 10 одиграних кола уписао већ три пораза, од Кадиза, Валенсије и сада Алавеса.

Већ у петом минуту видели смо да Реалова одбрана не личи на себе без Серхија Рамоса, а Начо Фернандес је непотребно и неспретно блокирао лопту руком, судија оправдано досудио пенал, прецизан са 11 метара је Лукас Перез. Занимљиво, ово је био трећи пенал против Реала у последњих пет мечева.

Након 0:2, Реал није имао шта да изгуби, морао је још више да крене у напад, Родриго је имао велику прилику у 73. минуту, али је са гол линије лопту избио један дефанзивац Алавеса.

Иницијатива се Реалу исплатила у 87. минуту када је Касемиро покупио један одбитак и лако погодио за 1:2.