ВУЛВСИ МОГУ И БЕЗ ХИМЕНЕЗА: Тријумф Вулверхемтона против Арсенала (ВИДЕО)

29. 11. 2020. у 22:15

ФУДБАЛЕРИ Вулверхемтона гостовали су Тотенхему на "Емиратс" стадиону. Успели су да славе упркос повреди најбољег играча Раула Хименеза.

Питање победника решено је већ у првом полувремену. Педро Нето је донео предност гостима у 27. минуту. Искористио је прелепо додавање и главом затресао мрежу.

На сличан начин су "топџије" дошле до изједначења у 30. минуту. Вилијан је по десној страни убацио у срце шеснаестерца, а Габријел главом донео поравнање.

Три минута пре краја полувремена долази Вулверхемтон до селог плена, застао је након одбитка Давид Луиз, а Поденсе је искористио прилику да постави коначних 2:1.