СРПСКИ ФУДБАЛЕР ИЗАШАО ИЗ БОЛНИЦЕ: Хвала Богу, добро сам
СРПСКИ фудбалер Огњен Ожеговић, члан турског тима Адана, изашао је из болнице у коју је примљен због компликација изазваних кророна вирусом.
Немања Перић фото: Н. П.
- Хвала Богу, добро сам. Хвала што бринете. Управо сам пуштен из болнице и све је у најбољем реду, оно најгоре је иза мене. Вест о мом здравственом стању је стигла касно до српске јавности, па је дошло до забуне и мале панике, а већ тада је све заправо било готово - рекао Ожеговић за Телеграф.
Бивши нападач Црвене звезде и Партизана рекао је да претходна седмица није била лака.
- Примљен сам у болницу пре седам дана и то у веома лошем стању, лоше сам се осећао неколико дана. На срећу, имао сам праву негу лекара овде и све се завршило на најбољи начин, па ћу од данас наставити опоравак код куће. Хвала на бризи свима који су звали и интересовали се за моје здравље - закључио је Ожеговић.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ОВО СУ СВИ ЧЕКАЛИ! Креће нокаут фаза, верујемо у једног од домаћина
ПОЧИЊЕ оно што смо сви чекали, обрачуни шеснестине финала, а први на терен излазе Јужна Африка и Канада који се састају у Инглвуду од 21.00.
28. 06. 2026. у 10:30
"СТРАШАН" МЕЧ АУСТРИЈЕ И АЛЖИРА! Марко Арнаутовић стрелац, обе селекције обезбедиле оно што су желеле!
Фудбалери Аустрије и Алжира одиграли су меч 3. кола групне фазе и на крају утакмице семафор је показивао 3:3.
28. 06. 2026. у 05:59 >> 01:26
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)