РОНАЛДО ЈЕ БОЉИ ОД МЕСИЈА: Победа Јувентуса, Јунајтед елиминисан, прекид у Паризу

08. 12. 2020. у 23:04

ВЕЧЕ великих узбуђења у Лиги шампиона обележили су прекид у Паризу, убедљив тријумф Јувентуса над Барселоном и занимљива завршница у Лајпцигу.

РОНАЛДО ЈЕ БОЉИ ОД МЕСИЈА:  Победа Јувентуса, Јунајтед елиминисан, прекид у Паризу

Головима Кристијана Роналда, који је два пута био прецизан са беле тачке и Вестона Меккинија, Јувентус је у директном дуелу освојио прво место у групи.

Минималном победом над Ференцварошом кијевски динамо је обезбедио европско пролеће у Европа лиги.

Манчестер јунајтед је био на прагу праве резултатске катастрофе у Лајпцигу, пошто је домаћин у 69. минуту имао 3:0.

На крају, једва су Немци сачували три бода и пласман у други круг, пошто су црвени ђаволи за два минута у 80. и 82, смањили на 2:3 и до краја утакмице угрожавали гол противника.

Друга утакмица ове групе између Пари сен Жермена и Истанбул Башакшехира прекинута је средином првог полувремена због инцидента који је изазвао четврти судија.

У групи Е Челси је бодом против Краснодара потврдио прво место док је Севиља биал убедљивана гостовању Рену.