СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Велика победа Радника против ТСЦ-а, Пролетер срушио Инђију, без голова у Лучанима

Ч. В.

11. 12. 2020. у 19:14

ДАНАС су у термину од 16 чсасова одигране три утакмице у Суперлиги Србије. Највише пажње привукла је победа Радника против ТСЦ-а у Сенти са 3:1.

Суруличани су показали да се налазе у доброј форми, пошто у последњих пет мечева у првенству имају четири победе и само један реми.

Домаћин је ипак био тај који је први стигао до предности преко Достанића у 39. минуту. Ипак, гости су одиграли сјајно друго полувреме у коме су постигли чак три гола.

Стрелци за Радник су били Суботић, Митошевић и Поњевић који је затресао сопствену мрежу.

У дуелу између Младости и Напретка није било голова, док је Пролетер у Новом Саду победио са 1:0 Инђију, а једини погодак за домаће постигао је Миросављев у 78. минуту.

Утакмица Чукарички - Јавор почела је у 18 сати.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен само зато што се крстио, Новости откривају како је све перфидно упаковано!

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен "само зато што се крстио", "Новости" откривају како је све перфидно упаковано!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је Међународна џудо федерација на врло лукав начин извела кажњавање нашег борца.

19. 09. 2024. у 16:07