КОНТЕ СЕ СПАСАО ОТКАЗА: Интер после преокрета победио Каљари

13. 12. 2020. у 14:59

ФУДБАЛЕРИ Интера победили су данас на гостујућем терену Каљари са 3:1, у утакмици 11. кола Серије А.

Каљари је повео у 42. минуту голом Рикарда Скотила, а Интер је изједначио у 77. минуту поготком Николоа Бареле.

Вођство миланској екипи донео је Данило Дамброзио у 84. минуту, само минут пошто је ушао у игру, а победу је обезбедио Ромелу Лукаку голом у четвртом минуту надокнаде времена.

После седме победе Интер је други на табели са 24 бода.

Каљари је четири последње утакмице без победе, а после петог пораза заузима 12. место на табели са 12 бодова.

ЗВЕЗДИН МЕСИ ДЕБИТУЈЕ ЗА СРБИЈУ: Пикси пружа шансу суперталентованом фудбалеру који би могао бити кључ победе над Швајцарском

"ЗВЕЗДИН МЕСИ" ДЕБИТУЈЕ ЗА СРБИЈУ: Пикси пружа шансу суперталентованом фудбалеру који би могао бити кључ победе над Швајцарском

ФУДБАЛСКА репрезентација Србије ће вечерас тражити своју прву победу у Лиги нација када од 20.45 на "Стадиону Дубочица" у Лесковцу буде угостила традиционално неповољног ривала, Швајцарску.

12. 10. 2024. у 07:20

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен само зато што се крстио, Новости откривају како је све перфидно упаковано!

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен "само зато што се крстио", "Новости" откривају како је све перфидно упаковано!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је Међународна џудо федерација на врло лукав начин извела кажњавање нашег борца.

19. 09. 2024. у 16:07

НАЈПОЗНАТИЈИ БЕСКУЋНИК БЕОГРАДА: Живео на високој нози, па пао на дно - некада познат уметник, сада живи на улици

НИКОЛА ВРАНИЋ је данас најпознатији бескућник у Београду. Како је бивши балетан, дечко који обећава, дете академских грађана, завршио на улици?

13. 10. 2024. у 08:03