МИЛАН И ДАЉЕ СА ВРХА ГЛЕДА РИВАЛЕ: "Росонери" могу и без Ибрахимовића (ВИДЕО)

Ч. В.

20. 12. 2020. у 19:09

ФУДБАЛЕРИ Милана савладали су као гости Сасуоло са 2:1 и тако су остали на челу Серије А.

МИЛАН И ДАЉЕ СА ВРХА ГЛЕДА РИВАЛЕ: Росонери могу и без Ибрахимовића (ВИДЕО)

"Росонери" су повели после свега шест секунди игре, а стрелац је био Рафаел Леао. Ово је уједно био најбржи погодак у историји лига петице.

Вођство Милана је дуплирао Алексис Салемакерс у 26. минуту. Одржавали су ту предност зналачки гости.

Почасни гол за домаће постигао ја Доменико Берарди у 89. минуту. Ипак, није било времена за играче Сасуола да избегну пораз.

Након ове победе Милан је остао први на табели у Серији А са 31 бодом, док је Сасуоло шести са 23 бода.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен само зато што се крстио, Новости откривају како је све перфидно упаковано!

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен "само зато што се крстио", "Новости" откривају како је све перфидно упаковано!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је Међународна џудо федерација на врло лукав начин извела кажњавање нашег борца.

19. 09. 2024. у 16:07