НОВИ КИКС БАРСЕЛОНЕ: Не иде без Месија, Дмитровићев Еибар освојио бод на "Камп Ноу" (ВИДЕО)

Ч. В.

29. 12. 2020. у 22:23

ФУДБАЛЕРИ Барселоне одиграли су нерешено 1:1 против Еибара на "Камп Ноу" у 16. колу Примере и поново су показали да не играју исто са и без Лионела Месија.

НОВИ КИКС БАРСЕЛОНЕ: Не иде без Месија, Дмитровићев Еибар освојио бод на Камп Ноу (ВИДЕО)

Одмарао је Аргентинац на овој утакмици и то се показало као грешка Роналда Кумана, пошто је реализација изостала.

Домаћин је већ у осмом минуту могао да поведе, али Мартин Брајтвајт није био прецизан са беле тачке.

Исти играч је погодио мрежу Марка Дмитровића у 25. минуту, но гол је оправдано поништен након што је после гледања ВАР-а уочено да је Данац био у офсајду.

Након што није било погодака у првих 45 минута у наставку су виђена два. Кике је искористио велику грешку Роналда Арауха, изашао је сам испред Тер Штегена и лако га савладао.

Усман Дембеле је добио прилику да заигра за Каталонце у другом полувремену и то се испоставило као добар потез холандкског стручњака.

Француз је донео изједначење Барселони. Жуниор Фирпо је центрирао са леве стране, а овај је одлично шутирао из прве искоса са десне стране, репрезентатаивац Србије је у тој ситуацији био немоћан.

Имао је домаћин неколико прилика до краја сусрета да дође до победе, али Оскар Мингеза и Тринкао нису били прецизни.

Ово је још један корак уназад гиганта из Каталоније када је борба за титулу у питању. Барса се сада налази на шестом месту на табели са 25 бодова, седам мање и два меча мање од водећег Атлетика, док је Еибар на 15. позицији са 16 бодова.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен само зато што се крстио, Новости откривају како је све перфидно упаковано!

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен "само зато што се крстио", "Новости" откривају како је све перфидно упаковано!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је Међународна џудо федерација на врло лукав начин извела кажњавање нашег борца.

19. 09. 2024. у 16:07