ДУЕЛ БИВШИХ ПАРТИЗАНОВАЦА: Немања Томић постигао гол са половине терена (ВИДЕО)

23. 01. 2021. у 21:16

ВОДЕЋА екипа Прве лиге Србије Раднички 1923 савладала је данас у првој контролној утакмици током зимских припрема екипу Слоге 33 из Петровца на Млави резултатом 6:0.

Меч је одигран на помоћном терену стадиона ''Чука Дача'', а Крагујевчани су повели у деветом минуту голом Петровића.

До краја полувремена, Мирић је два пута затресао мрежу гостију, у 30. и 43. минуту сусрета.

На 4:0 повисио је Рађен у 56. минуту, а једанаест минута касније Цветковић је погодио за 5:0.

Ипак, меч је обележио је спектакуларан погодак Немање Томића са пола терена.

Осим Томића, у овом мечу наступио је још један бивши фудбалер Партизана, Предраг Лука, који је члан Слоге 33 и био је стартер данас у њиховом тиму.

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен само зато што се крстио, Новости откривају како је све перфидно упаковано!

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен "само зато што се крстио", "Новости" откривају како је све перфидно упаковано!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је Међународна џудо федерација на врло лукав начин извела кажњавање нашег борца.

19. 09. 2024. у 16:07