СТИЖЕ ПОДРШКА ОД САИГРАЧА ИЗ РЕАЛА: Реакције "краљева" показују колико је погрешио Зинедин Зидан (ФОТО)

24. 01. 2021. у 15:24

ТЕК нешто више од сат времена требало је Луки Јовићу да заблиста у Франкфурту и покаже Зинедину Зидану да је погрешио.

СТИЖЕ ПОДРШКА ОД САИГРАЧА ИЗ РЕАЛА: Реакције краљева показују колико је погрешио Зинедин Зидан (ФОТО)

Постигао је Јовић три поготка у два меча, а то није промакло његовим бившим саиграчима из мадридског Реала.

Јовић је у последњем наступу против Арминије ушао 66. минуту, а онда девет минута касније затресао мрежу ривала на утакмици коју су "орлови" добили резултатом 5:1.

- Још једна велика утакмица и победа за Ајнтрахт - кратак је био Јовић на друштеним мрежама.

И то је било довољно да му се јаве доскорашњи саиграчи из Мадрида.