ВЕЛИКИ ТРИЈУМФ ПАУНОВИЋЕВОГ РЕДИНГА: Убедљива победа против Борнмута!

29. 01. 2021. у 22:54

ФУДБАЛЕРИ Регинга у 27. колу Чемпионшипа савладали су Борнмут резултатом 3:1.

Дуел два конкурента за Премијер лигу припао је Редингу. Прву праву прилику имали су гости у 5. минуту Арнаут Дањума примио је добру лопту, шутирао, а голман домаћина одлично је реаговао.

Џош Лорент био је на правом месту у 24. минуту. Дошао је до одбитка и пласирао лопту у мрежу за 1:0.

Само шест минута касније Мајкл Олис је шутирао из прекида, Асмир Беговић одлично брани, а одбитак Том Мекентајер шаље у гол.

Лукас Жао у 43. минуту постиже гол за 3:0, а коначан резултат 3:1 поставио је Јуниор Станислас у 85. минуту.