ОВО ЈЕ ШАМПИОНСКИ МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД: "Ђаволи" са 9:0 савладали Саутемптон, гости завршили са деветорицом (ВИДЕО)

А. Илић

02. 02. 2021. у 23:11

ФУДБАЛЕРИ Манчестер јунајтеда убедљиво су савладали Саутемптон у 22. колу Премијер лиге (9:0).

ОВО ЈЕ ШАМПИОНСКИ МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД: Ђаволи са 9:0 савладали Саутемптон, гости завршили са деветорицом (ВИДЕО)

Руку на срце, нису гости себи помогли. Александре Јанкевиц добио је у 2. минуту директан црвени картон.

Користе бројчану надмоћ домаћи већ у 18. минуту. Лук Шо је убацио одличну лопту у шеснаестерац. Десни бек црвених главом је спровео лопту у мрежу. Само седам минута касније Маркус Рашфорд повисо је на 2:0.

Гости су себи додатно закомпликовали вече у 34. минуту када је Јан Бендарек покушао да блокира шут домаћина, а том приликом спровео је лопту у своју мрежу. Само пет минута касније уписао се и Единсон Кавани, након 45. минута на семафору је стајало 4:0

Покушали су играчи Саутемптона да упишу почасни погодак у 53. минуту. Че Адамс успео је унутар казненог простора да шутира, гол му је поништен након ВАР снимка због офсајда.

Уследио је у 69. минуту одговор Антонија Марсијала, одличан шут завршио је у мрежи, само два минута касније уписао се и Скот Мектомини.

На 7:0 повисио је Бруно Фернандеш са "беле тачке", искључен је и Бендарек. У зауставном времену уписао се Ентони Марсијал, а тачку на незаборавну утакмицу ставио је Бруно Фернандеш у 90. минуту.

На Олд Трафорду несвакидашњих 9:0...