ФУТСАЛ КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ЕП: Пораз орлова у Новом Саду

03. 02. 2021. у 20:34

ФУТСАЛ репрезентациај Србије поражена је од Босне и Херцеговине са 4:2 у другом колу квалификација за одлазак на Европско првенство.

Фото ATA Images

Арнаутовић је довео Бошњаке у вођство у 6. минуту, Пршић је из пенала изједначио, да би Јелић осигурао предност гостију на полувремену голом у 18. минуту.

У другом делу, Иванковић псотиже два гола за Босну и Херцеговину, а Ракић је само успео да ублажи пораз.

Србија има један бод после два кола, пошто је у првом колу ремизирала са селекцијом Румуније. Босанци су тада били бољи од Северне Македоније.

Осам победника група и шест најбољих другопласирани иде директно на Еуро, док ће седма и осма другопласирана репрезезентација у бараж.