СВЕ ЈЕ ПРШТАЛО ОД ФУДБАЛА: Искључења и пенали на обе стране, Звезда славила против ТСЦ

А. Илић

03. 03. 2021. у 15:44 >> 18:04

ФУДБАЛЕРИ ТСЦ поражени су у 25. колу Суперлиге Србије од Црвене звезде са 1:3 (0:0)

Иако мирно прво полувреме није тако нешто наглашавало, уласком Канге, Срнића и Милана Павкова, Црвена звезда у 54. минуту долази до вођства голом Павкова.

Није дуго трајала радост домаћег тима. Минут касније Милан Гајић прави пенал и добија директно искључење. Лукић је у 58. минуту био сигуран са пенала.

Само девет минута имали су играча више домаћи фудбалери. Томановић је у  67. минуту скривио пенал. Добио жути због старта, а потом други због приговора.

Сигуран извођач пенала био је Гејлор Канга. Иако је Филиповић прочитао страну у коју ће шутирати лопта се на крају одбија у мрежу.

У 70. минуту прилику користи Милан Павков, уписује свој други гол на мечу. За коначних 3:1.

ТСЦ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 1:3 (0:0)

(Лукић 58' п - Павков 54' Канга 68', п, Павков 70' )

Стадион у Сенти

Судија: Новак Симовић

ТСЦ: Филиповић – Петковић, Дамјановић, Бабић, Петровић – Станојев (76. Тумбасевић), Томановић, Бањац (84. Ратков), Зец – Лукић (84. Милићевић), Ђаковац (76. Томашевић).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Борјан – Гајић, Милуновић, Дегенек, Родић (77. Гобељић) – Саного, Петровић (46. Канга) – Иванић (77. Панков), Николић (46. Срнић), Катаи (46. Павков) – Бен.

КРАЈ МЕЧА

90. МИНУТ - Продужен је дуел четири минута. Томашевић шутира искоса, преко гола Борјана.

87. МИНУТ - На повреду се жали Немања Милуновић који је већ имао јак ударац на почетку меча.

83. МИНУТ - Велика шанса за Звезду, Бен је проиграо Павкова који је наспрам себе имао празан гол. Промашио је нападач.

80. МИНУТ - Проиграо је Срнић Гобељића, он додаје до Бена који шутира крај гола.

74. МИНУТ - Одлично су комбиновали Зец и Лукић, али је Дегенек успео да отклони опасност. Убрзо затим је Петковић центрирао са десне стране оштро по земљи, али је Борјан одлично интервенисао

70. МИНУТ - Зветда води 3:1 од 70. минута другом голом Милана Павкова данас. Срнић је центрирао са десне стране, а Павков био најспретнији у казненом простору ТСЦ-а

68. МИНУТ - Канга је сигуран. Иако је Филиповић успео да прочита његову намеру. Гости воде 2:1.

67. МИНУТ - Пенал за Црвену звезду.Томановић прави прекршај, добија жути, потом други жути због приговора.

61. МИНУТ - Контра ТСЦ-а четири на два, Милуновић је успео да сустигне Лукића, који је пао, али Новак Симовић је показао да нема фаула...

58. МИНУТ - Нерешено је у Сенти. ТСЦ изједначио голом Лукића са пенала. Гајић је добио црвени картон након што је оборио Ђуру Зеца у шеснаестерцу.

54. МИНУТ - ГОЛ ЦРВЕНА ЗВЕЗДА! Кренула је Звезда офанзивно од почетка другог полувремена. А прву озбиљнију прилику користи Милан Павков и доноси Црвеној звезди предност у Сенти.

КРАЈ ПРВОГ ПОЛУВРЕМЕНА

45. МИНУТ - Лепа прилика за Ненада Лукића. После прекршаја Катаија Идеална позиција за левононог играча. Био је безопасан по гол противника.

40. МИНУТ - Лукић шутира, сигуран Милан Борјан.

37. МИНУТ - ПРИЛИКА ЗА ЗВЕЗДУ! - Шутирао је са 16 метара Вељко Николић, одлично брани Филиповић. Само корнер.

36. МИНУТ - Грешка у додавању на половини ТСЦ могла је скупо да кошта домаћина, али су се искупили дефанзивци.

31. МИНУТ - До сада најбоља прилика за Црвену звезду. Добро су комбиновали гости. Лопта долази до Родића, а он бива блокиран.

29. МИНУТ - Покушао је Станојев да изненади Борјана са 16 метара. Било би то јако опасно, јер му се лопта одбила на јачу ногу. Изблокирао га је Родић.

20. МИНУТ - Добро су домаћи припремили меч, затворили су по боковима, а управо одатле Звезда најчешће прети ове сезоне.

15. МИНУТ - Велика шанса за ТСЦ. После корнера Бањца на првој стативи остао је сам Томановић. Борјан је већ био савладан, али је на гол линији интервенисао Гајић.

9. МИНУТ - Саного шутира са дистанце, не успева да затресе мрежу - шутира крај гола.

7. МИНУТ - Лукић покушава, али се нашао нападач домаћег тима у офсајду.

2. МИНУТ - После неколико сеукнди дошло је до судара између Ел Фарду Бена и Бабића. Нимало наивно то не изгледа. Медицински тимови ТСЦ-а и Црвене звезде су на терену. Биће обојица у реду, након два минута наставља се меч.

1. МИНУТ - Утакмица је почела.

Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен само зато што се крстио, Новости откривају како је све перфидно упаковано!

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен "само зато што се крстио", "Новости" откривају како је све перфидно упаковано!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је Међународна џудо федерација на врло лукав начин извела кажњавање нашег борца.

19. 09. 2024. у 16:07