КРИЗА ЛИВЕПРУЛА СЕ НАСТАВЉА: "Црвени" поново поражени, Фулам однео бодове са "Енфилда" (ВИДЕО)

07. 03. 2021. у 16:59

ФУДБАЛЕРИ Ливерпула наставили су са лошим резултатима. "Црвени" су доживели нови пораз. Овога пута цео плен са "Енфилда" је однео Фулам који је славио са 1:0 у 27. колу Премијер лиге.

КРИЗА ЛИВЕПРУЛА СЕ НАСТАВЉА: Црвени поново поражени, Фулам однео бодове са Енфилда (ВИДЕО)

Изабраницима Јиргена Клопа је ово био шести пораз у последњих седам мечева у најквалитетнијем рангу енглеског фудбала. Занимљиво, овај клуб је доживео шести везани неуспех на свом терену у Премијер лиги.

Одавно већ навијачи Ливерпула не размишљају да њихови љубимци могу да одбране титулу, али сада је под великим знаком питања и пласман у Лигу шампиона.

Одлучујући тренутак утакмице догодио се у 45. минуту када је Марио Лемина постигао испоставиће се једини гол на утакмици.

Покушавали су домаћи у наставку утакмице да нађу начин да дођу до гола, али у томе нису успели, тако да је Алфонс Ареола остао несавладан.

Репрезентативац Србије Александар Митровић прилику да заигра добио је у 85. минуту када је заменио Ивана Кавалијера.

После овог пораза Ливерпул заузима седмо место на табели Премијер лиге са 43 бода, док је Фулам 18. са 26 бодова, колико има и Брајтон који је на позицији број 17.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен само зато што се крстио, Новости откривају како је све перфидно упаковано!

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен "само зато што се крстио", "Новости" откривају како је све перфидно упаковано!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је Међународна џудо федерација на врло лукав начин извела кажњавање нашег борца.

19. 09. 2024. у 16:07