КОЛО ДОМАЋИНА У СУПЕРЛИГИ: Војводина се вратила на победнички колосек, само Радник славио у гостима

07. 03. 2021. у 18:05

ФУДБАЛЕРИ Војводине поново побеђују. Они су на "Карађорђу" славили против Јавора са 2:0 у 26. колу Суперлиге.

Све је на овој утакмици било решено после после 30 минута игре. Домаћи су до тада постигли оба гола.

Стрелци за тим Ненада Лалатовића постигли су Миодраг Гемовић и Дејан Зукић.

Војводина је до краја зналачки сачувала стечену предност и тако се вратила на треће место на табели.

Новосађани имају 53 бода, два више од Чукаричког, али и утакмицу више. "Брђани" вечерас од 19.15 гостују Црвеној звезди.

Радник из Сурдулице је једини славио у гостима у мечевима ранијег термина. Изабраници Славољуба Ђорђевића су победили Инђију са 1:0.

Тренутак одлуке се десио у 85. минуту када је Немања Суботић затресао мрежу домаћина.

Инђија је сада на 16. месту на табели са 23 бода, док је Радник шести и има 41 бод.