СРБИН РЕЖИРАО ПРЕОКРЕТ ХЕРЕВЕНА: Србин прецизан са "беле тачке" (ВИДЕО)

04. 04. 2021. у 19:54

ТАДИЋ је постигао 14. гол у сезони, у преокрету против Херевена.

СРБИН РЕЖИРАО ПРЕОКРЕТ ХЕРЕВЕНА: Србин прецизан са беле тачке (ВИДЕО)

Фудбалери Ајакса остварили су још једну победу која их је за корак примакла новој титули у шампионату Холандије.

Овога пута је пао Херенвен након преокрета са 2:1 у 28. колу, а стрелац првог гола "копљаник" био је Душан Тадић са беле тачке.

Након поготка Ван Бергена у 27. минуту, Херенвен је хитао ка евентуалном изненађењу, али убрзо су заустављен на том путу од стране капитена српске репрезентативације, Душана Тадића, који је у 36. минуту извео једанаестерац и био прецизан за поравнање резултата.

Победу је донео Халер у 61. минуту на асистенцију Мартинеза и Ајакс сада поново има 11 бодова више и утакмицу мање од другопласираног ПСВ-а.