НАСТАВИО ДА РЕШЕТА МРЕЖЕ: Душан Влаховић најзаслужнији за победу Фиорентине

20. 04. 2021. у 22:46

ЈОШ једну сјајну утакмицу одиграо је Душан Влаховић. Српски репрезентативац је погодио и асистирао у победи Фиорентине над Вероном са 2:1 у 32. колу Серије А.

Некадашњи нападач Партизана успео је да надмурди Дарка Лазовића и Ивана Илића и донесе "љубичастима" важну победу.

Играо се други минут надокнаде првог полувремена када је Влаховић био прецизан са беле тачке.  Био је то његов 16. гол у најјачем рангу италијанског фудбала.

Пеналу је претходио прекршај Барака над Боневатуром.

Мартин Касерес је повисио на 2:0 у 65. минуту, а асистенција код гола Уругвајца уписана је Влаховићу.

После овог тријумфа Фиорентина се налази на 13. месту на табели са 33 бода, док је Верона девета и има 41 бод.