ПОГЛЕДАЈТЕ СВЕ ГОЛОВЕ ЛИГЕ ШАМПИОНА: Мајсторија Мареза, погодио и Де Брујне, Маркињос стрелац за ПСЖ (ВИДЕО)

28. 04. 2021. у 22:55

ФУДБАЛЕРИ Манчестер ситија победили су ПСЖ на "Парку Принчева" са 2:1, а меч је обележио сјајан гол који је постигао везиста "грађана" Ријад Марез.

Гости су одлично почели меч, пошто су до вођства стигли у 15. минуту. Ди Марија је одлично извео корнер, а лопту је главом иза леђа Едерсона послао Маркињос. Гол можете да погледате ОВДЕ!

Изједначење Ситију донео је Кевин де Брујне у 64. минуту. Делује да је Белгијанац хтео да центрира, Навас очигледно није видео лопту која је одскочила ипсред њега и завршила у мрежу.

Након тога је на сцену ступио Ријад Марез. Леандро Паредес је направио лопту у опасној зони. Искористио је то Алжирац, шутирао је у голманом угао и постигао сјајан гол. Погодак погедајте ОВДЕ!

Подсетимо, реванш меч ових ривала игра се наредног уторка од 21 сат на "Етихаду".

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен само зато што се крстио, Новости откривају како је све перфидно упаковано!

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен "само зато што се крстио", "Новости" откривају како је све перфидно упаковано!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је Међународна џудо федерација на врло лукав начин извела кажњавање нашег борца.

19. 09. 2024. у 16:07